18 yaş altı kart veren banka var mı?

TEB, İş Bankası, garanti bu bankalar 2000 TL limitli kart veriyor. Hepsinin yaş sınırı 12.
Kendi sayfalarında 18-25 yaş yazısı var. 12 yaş olduğun gösteren bilgi paylaşır mısın?

Kredi kartlarını 18 yaşından sonra alabiliyorsun. Bankamatik kartını 18 yaşının altında isen velin ile gidip alabilirsin.

İş bankası maximum genç (yaş 18-25): Gençlere Özel Maximum Genç Kredi Kartı | Maximum Genç | Maximum Genç
Garanti bankası kredi kartı: Öğrenci Kredi Kartı Bonus Genç’e Başvur, Limitini Belirle!
2000 TL kart limitli olanlar kredi kartı.

Kendi sayfalarında 18-25 yaş yazısı var. 12 yaş olduğun gösteren bilgi paylaşır mısın?

Kredi kartlarını 18 yaşından sonra alabiliyorsun. Bankamatik kartını 18 yaşının altında isen velin ile gidip alabilirsin.

İş Bankası Maximum Genç (yaş 18-25): Gençlere Özel Maximum Genç Kredi Kartı | Maximum Genç | Maximum Genç
Garanti Bankası kredi kartı: Öğrenci Kredi Kartı Bonus Genç’e Başvur, Limitini Belirle!
2000 TL kart limitli olanlar kredi kartı.

Birisinde 1250 TL yazıyor birisinde yazmıyor ama linkleri: Bonus Piu | Garanti BBVA

Birisinde 1250 TL yazıyor birisinde yazmıyor ama linkleri: Bonus Piu | Garanti BBVA
İki kartta ön ödemeli kart. Bonus piu da aylık en fazla 1250 tl yükleyebilirsin. İş bankasında yükleme sınırı yok. NOT: İki kart ön ödemeleri karttır kredi kartı değil.

İki kartta ön ödemeli kart. Bonus Piu da aylık en fazla 1250 TL yükleyebilirsin. İş bankasında yükleme sınırı yok. Not: İki kart ön ödemeleri karttır kredi kartı değil.

Sıkıntı değil zaten ön ödemeli olması daha iyi bu yaşta borca girmek istemiyorum. Bir de İş Bankası'nın sayfasında yazıyor şimdi ben babamın hesabıyla Maximum'a giriş yapsam kart çıkartabiliyor muyum oradan?

Sıkıntı değil zaten ön ödemeli olması daha iyi bu yaşta borca girmek istemiyorum. Bir de İş Bankası'nın sayfasında yazıyor şimdi ben babamın hesabıyla Maximum'a giriş yapsam kart çıkartabiliyor muyum oradan?
Evet çıkarabilirisin. Babanla birlikte çıkarırsan daha iyi olur.

Geri
Yukarı