18 yaş altı kavga edilirse ne cezası alınır?

Fatihaaks

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle 16 yaşındayım çocuk 15. Başka bir okuldan bir çocukla kız arkadaşım arasında bir diyalog olmuş ve çocuk çok çirkin ifadeler kullanmış ve kışkırtacak yazılar yazmış. Fiziksel olarak hiçbir avantajı bulunmayan bu çocuğun okuluna gidip ufak bir kavga başlatsam benim alacağım ceza nedir veya ne olabilir?

Öncelikle 16 yaşındayım çocuk 15. başka bir okuldan bir çocukla kız arkadaşım arasında bir diyalog olmuş ve çocuk çok çirkin ifadeler kullanmış ve kışkırtacak yazılar yazmış. Fiziksel olarak hiçbir avantajı bulunmayan bu çocuğun okuluna gidip ufak bir kavga başlatsam benim alacağım ceza nedir veya ne olabilir?

Olay polis e gitmedi sürece sorun olmaz çünkü bende kavga etmiştim olay polis e filan gitmişti
Ama okuldan dolayı ceza alırsan 5 yıl sonra siliniyor tabii hiçbir suç işlemez isen ya da bir suça bulaşmaz isen.

Hiç bir şey olmaz kesici yada başka türlü aletlerle müdahale olmadıkça. Ver allah girebilirsiniz bahçede girecekseniz etrafta bank falan varsa fırlatın üzerlerine.

Kardeşim, olayı kavga ile çözmek bir çözüm değildir. Gidip insan gibi konuş anlaş olmaz ise her türlü ilişkini kes. Baktın zorluyor polise başvurursun. Dövmek/Kavga çözüm değildir.

Kardeşim, olayı kavga ile çözmek bir çözüm değildir. Gidip insan gibi konuş anlaş olmaz ise her türlü ilişkini kes. Baktın zorluyor polise başvurursun. Dövmek/Kavga çözüm değildir.
Hocam 50 kişi dil döksede Türk genci kanı kaynıyor gidecek enazından bilinçli gitsin :D

Yazılar yazdı diyorsun, demek ki delil var. Kız arkadaşın ailesiyle polise gidip şikayet edebilir, eleman karakola ifadeye çağırıldıktan sonra(ailesi öğrenecek, haliyle bir baba dayağı da mümkün) kız arkadaşına gelip yalvararak özür diler, şikayetini geri çekmesini ister. Kız arkadaşın isterse şikayeti geri çeker uğraşmaz. Böylelikle olay çözülmüş olur.

Geri
Yukarı