18 yaş altı kavga cezası nedir?

2-3 kişi ile beraber dövmek ne kadar iyi dursa da bu kısa vadeli çözüm, bir süre sonra tekrar çatar. Dedikleri gibi sizi gören güvenlik kamerası, şahitler olursa ve gidip mahkemeye verirseniz işin içine devlet, sicil falan da gireceği için gözü korkar. Vurmayın, sadece kendinizi savunun. Zafer için küçük bir bedel.

Ben bıçaklamaya kadar geldim yanımda bıçak varken bana 3-4 kez vurdu ama ben sakinliğimi korudum ailemi düşündüm
Bıçak taşımayı bırak olan gene sana olur. Kullanmak zorunda kalırsın bir an, başın yanar. Silah taşıyacağına kendini silaha dönüştür, dövüş sanatları öğren kickboks vs.

Ben bıçaklamaya kadar geldim yanımda bıçak varken bana 3-4 kez vurdu ama ben sakinliğimi korudum ailemi düşündüm.

Boş ver yine bıçaklama git bir konuş derdin ne arkadaşım benimle de konuşarak halletmeye çalış baktın olmuyor git 2 3 tane arkadaşını topla sağlam dövün bir bu arada yaşınız kaç.

Boş ver yine bıçaklama git bir konuş derdin ne arkadaşım benimle de konuşarak halletmeye çalış baktın olmuyor git 2 3 tane arkadaşını topla sağlam dövün bir bu arada yaşınız kaç.
16
2-3 kişi ile beraber dövmek ne kadar iyi dursa da bu kısa vadeli çözüm, bir süre sonra tekrar çatar. Dedikleri gibi sizi gören güvenlik kamerası, şahitler olursa ve gidip mahkemeye verirseniz işin içine devlet, sicil falan da gireceği için gözü korkar. Vurmayın, sadece kendinizi savunun. Zafer için küçük bir bedel.
Bişi olmaz mahkeme de ya sonuç çıkmaz ve uzun sürer

Yok kardeşim sataşamaz bir daha sen bakma bunların böyle olduklarına hiçbir şey yapamaz nereye yapıyor.

Geri
Yukarı