18 yaş altı kişiler Nays kullanabilir mi?

Neden güvenmiyorlar. Nays İş Bankası'nın değil mi?
İş Bankası'nın. Hatta uygulamaya girerken bile altta İş Bankası yazıyor. Hatta kart ile alışveriş yaparken siteler İş Bankası Maximum kart diye görüp kaydediyor kartı. Mesela Hepsiburada'da dün yaptığım alışverişte öyle gözükmüştü kart.

Papara var ama bildiğim kadarıyla bedava para veriyormuş ve iyi kart olduğu söyleniyor doğru mu bilmiyorum.

Kaç kere söylemiştim bu kartlara internete güvenin diye yavaş yavaş güveniyorlar.

Yok hocam 18 yaş altı onay istiyor.
Hocam para olayı şöyle: davet ettiğiniz kişiler nsysa kayıt olursa size para veriyor. 25tl idi sanırsam veya 10rl tam hatırlamıyorum. Bu özellik paparaya da geldi zaten. Sırf onun için kayıt olmaya gerek yok.

Neden güvenmiyorlar. Nays İş Bankası'nın değil mi?

Bilmiyorum peki sizce bedava para için Nays kullanmaya değer mi?

Hocam para olayı şöyle: Davet ettiğiniz kişiler nsysa kayıt olursa size para veriyor. 25TL idi sanırsam veya 10RL tam hatırlamıyorum. Bu özellik Papara'ya da geldi zaten. Sırf onun için kayıt olmaya gerek yok.

Ben onun için kayıt olmuyorum bu özellik için kayıt olmayı düşünüyorum.

1675787521545.png

İş Bankası'nın. Hatta uygulamaya girerken bile altta İş Bankası yazıyor. Hatta kart ile alışveriş yaparken siteler İş Bankası maximum kart diye görüp kaydediyor kartı. Mesela Hepsiburada'da dün yaptığım alışverişte öyle gözükmüştü kart.

İş Bankası'nın olduğunu söyleyeceğim ama işe yarayacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı