18 yaş altı kredi kartı alabilir mi?

Reşit olmadan kendi adınıza asıl olarak kredi kartı alamazsınız ancak veliniz size kendi limitinden ek kart çıkartabilir.
Reşit olmadan veliniz ile şubeye gidip kendi adınıza banka hesabı ve debit (banka) kart çıkartabilirsiniz, Garanti-Yapı Kredi-Akbank üçlüsü para göndermede sıkıntı çıkartmıyor diye hatırlıyorum ancak şubeler arasında fark olabilir, yakınınızdaki şubeleri arayıp bilgi alın.
Akbank'ta da müşteri hizmetlerine bağlanmama sorunu var. 18 yaş altı olduğu müşteri temsilcisi bağlanmıyor. Şifre bloke olduğunda bile veli ile şubeye gitmek gerekiyor. Ben 6 ayda sadece bir defa gittim o da uygulama hata verdi, kendi kendine bloke oldu. Onun dışında her işlemi mobil uygulamadan yaptım.

Son düzenleme:
Reşit olmadan kendi adınıza asıl olarak kredi kartı alamazsınız ancak veliniz size kendi limitinden ek kart çıkartabilir.
Reşit olmadan veliniz ile şubeye gidip kendi adınıza banka hesabı ve debit (banka) kart çıkartabilirsiniz, Garanti-Yapı Kredi-Akbank üçlüsü para göndermede sıkıntı çıkartmıyor diye hatırlıyorum ancak şubeler arasında fark olabilir, yakınınızdaki şubeleri arayıp bilgi alın.
Yapıkredi TLCard Play alınabilir diye biliyorum?

Eğer velin zaten onay veriyorsa git direkt kendi adına ek kart çıkarsın sana versin. 16 yaşında alacağın kart maksimum ön ödemeli kart olur. Papara ve türevlerini kullansan velinle gideceğin kartlarla eşdeğer olacaktır zaten.

Yok öyle bir şey. YapıKredi şubelerinin neredeyse hiç biri 18 yaş altı hesap açmıyor. Açan şubeler TLCard verebiliyor, ama nadiren şubelerin hiç biri açmıyor..
TlCard neredeyse her şube veriyor 18 yaş altı. Şu anda kullanmaktayım. Eğer aylık bir geliriniz varsa size kısıtlı bir Play card verebiliyorlar (Veli Onaylı)

TlCard neredeyse her şube veriyor 18 yaş altı. Şu anda kullanmaktayım. Eğer aylık bir geliriniz varsa size kısıtlı bir Play card verebiliyorlar (Veli Onaylı)
Yok öyle bir şey. Neredeyse hiç bir şube vermiyor. 3 Yapı Kredi şubesi gezdim, hiç biri hesap açmadı.

Geri
Yukarı