18 yaş altı kredi kartı sahip olunabilir mi?

18 yaşının altındayım. Papara veya ininal dışında, aile izni ile beraber hangi kredi kartları alınabilir? Genellikle çevrimiçi alış-veriş için kullanacağım. Limiti en az 1000₺ olabilir mi? Bilgisayar parçaları alacağım için limitin fazla olması gerekiyor. Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Hocam alınır ama kredi kartı değil vadesiz alabilirsiniz bende de Enpara var kullanıyorum memnunum kredi kartı olan şey belirli bir limit banka para verir siz onu kullanırsınız o dur kredi kartı.

Banka kartı alabilir, ailesi ek kart çıkarabilir. Ayrıca her bankanın ilk imza kartları oluyor.

Bu banka kartları 500₺ üzeri para yatırdığımda komisyon alıyor mu?
Kredi kartı alamazsın da hesap kartı alabilirsin ailen ile beraber.

Kredi kartı ile banka kartı arasındaki farkın tam olarak ne olduğunu bilmiyordum. İnternet üzerinden alış-veriş yapmak istiyorum.

Hocam alınır ama kredi kartı değil vadesiz alabilirsiniz bende de Enpara var kullanıyorum memnunum kredi kartı olan şey belirli bir limit banka para verir siz onu kullanırsınız o dur kredi kartı.

Ben yanlış biliyormuşum. Banka kartı almak istiyorum. Enpara 18 yaş kartı diye biliyorum, doğru mu?
Black Card'ın 500.000 TL limiti var. 50.000 TL Lite Card için geçerli.

Black Card komisyon alıyor.
Banka kartları herhangi bir komisyon almıyor dostum.

Hangi banka kart önerirsiniz?

Geri
Yukarı