18 yaş altı kripto para alabilir mi?

Kendimi geliştirmek istiyorum ancak nasıl yapacağım?
Grafik okuma, analiz etme, ne zaman çekeceğimi Vs. vs. Bunların bilgisini almak istiyorum ama nasıl alacağım hangi YouTube kanallarını takip edeceğim vesayire bunlar aklımda gırla.
Ben kendi kendimi eğittiğim için herhangi bir YouTuber önerecek bir bilgim yok. Kendin araştırma yaparak bulabilirsin.

Kriptoborsaları bkz. Binance kaydolurken kullandığınız T.C kimliğe kayıtlı kredi kartlarını/ banka kartlarını kullanmana izin verir sadece. Yani baban üzerinden açtıysan sadece babanın kartını kullanabilirsin.

O zaman şöyle yapayım. Ben aldığım kartı babamın üzerine alayım. Banka kartımı kullanırken kendim kullanayım, girdiğimde babamın TC'sini benim o banka kartım çıkar herhalde.
Ancak bir sorum daha var. Babam banka kartı kullanıyor 1 tane. 1 tane daha üstüne alsa bir şey olur mu? Kredi kartı gibi aylık ödeme yapma zorunluluğu olur mu yoksa sadece çek yatır mı?

Ben kendi kendimi eğittiğim için herhangi bir YouTuber önerecek bir bilgim yok. Kendin araştırma yaparak bulabilirsin.

Sıfırdan başlarken nasıl eğittin bahseder misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman şöyle yapayım. Ben aldığım kartı babamın üzerine alayım. Banka kartımı kullanırken kendim kullanayım, girdiğimde babamın TC'sini benim o banka kartım çıkar herhalde.
Ancak bir sorum daha var. Babam banka kartı kullanıyor 1 tane. 1 tane daha üstüne alsa bir şey olur mu? Kredi kartı gibi aylık ödeme yapma zorunluluğu olur mu yoksa sadece çek yatır mı?

Sıfırdan başlarken nasıl eğittin bahseder misin?
Aylık ödeme yok sadece çek-yatır. Diğer sorularının cevabını bilemiyorum ben sadece annemin kartını kullanarak işlem yapıyorum.

Sıfırdan başlarken her şeyden uzaklaştım, kendimi nasıl geliştirebilirim diye sordum kendime. Sonra günde kağıt üzerinde 6-8 saat bu bahsettiğim formasyonları, indikatörleri ezberlemek, öğrenmek için çalıştım. Tonlarca kaynak var araştırarak bulabilirsin. Bu arada kimsenin dediğini dinleme sadece kendi bildiğini yap.

Aylık ödeme yok sadece çek-yatır. Diğer sorularının cevabını bilemiyorum ben sadece annemin kartını kullanarak işlem yapıyorum.

Sıfırdan başlarken her şeyden uzaklaştım, kendimi nasıl geliştirebilirim diye sordum kendime. Sonra günde kağıt üzerinde 6-8 saat bu bahsettiğim formasyonları, indikatörleri ezberlemek, öğrenmek için çalıştım. Tonlarca kaynak var araştırarak bulabilirsin. Bu arada kimsenin dediğini dinleme sadece kendi bildiğini yap.
Yani eniştelerim bilgili. Kendilerini kripto para borsası sayesinde 2021 model bir araç aldılar. Onlar bilgili, onlarla beraber uğraşırım diye düşünüyorum. Ayrıyetten coin mühendisi diye bir kanal gördüm, oraya bakacağım. Sence nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani eniştelerim bilgili. Kendilerini kripto para borsası sayesinde 2021 model bir araç aldılar. Onlar bilgili, onlarla beraber uğraşırım diye düşünüyorum. Ayrıyetten coin mühendisi diye bir kanal gördüm, oraya bakacağım. Sence nasıldır?
Herhangi bir kanal. Maalesef izlemediğim için bilemiyorum. Eniştelerinle beraber öğrenebilirsin.

Yani eniştelerim bilgili. Kendilerini kripto para borsası sayesinde 2021 model bir araç aldılar. Onlar bilgili, onlarla beraber uğraşırım diye düşünüyorum. Ayrıyeten coin mühendisi diye bir kanal gördüm, oraya bakacağım. Sence nasıldır?

Boğa piyasasında neredeyse her coin arttığı için kanallar da bunu ekmeğini yedi. Ben kanal izlemeni önermem. Ayrıca şu an bitcoinin nereye gideceği çok belirsiz dikkat etmende fayda var. Adettendir ytd.

Geri
Yukarı