18 yaş altı kripto para madenciliği

Soyle bir sikinti var. Teknik olarak oraya para aktarmak mumkun +18 olmadan. Ama o parayi cekemezsin. O yuzden en mantiklisi +18 akraba veya arkadasina actirtmak.
Hayır. Mümkün değil.
18 olursa Papara'ya para aktarabiliyor mu borsa hesabından yani? Bu nasıl oluyor acaba anlatır mısınız?
Öyle bir şey olmuyor. Yanlış bilgi veriyor arkadaş.

Ya lutfen yorma be kral. Illa PC'ye gecip SS mi alayim simdi?
Nisan ayının son haftası yayınlanan Cumhurbaşkanı kararnamesinde ön ödemeli platformlara para çekmek YASAKLANDI. Ve bu yasak 1 Mayıs'tan beri geçerli. Para çekmek için kimlik doğrulaması ve kimliği kullanılan kişinin banka hesabı gerekiyor.

Nisan ayının son haftası yayınlanan Cumhurbaşkanı kararnamesinde ön ödemeli platformlara para çekmek YASAKLANDI. Ve bu yasak 1 Mayıs'tan beri geçerli. Para çekmek için kimlik doğrulaması ve kimliği kullanılan kişinin banka hesabı gerekiyor.
Cidden mi? Ben Subat Mart aylarinda Binance'den para cekerken Papara da vardi secenekler arasinda. Artik Btcturk kullaniyorum komisyon az odemek icin, o haberi bilmiyordum. Ozur dilerim yanlis bilgi vermis oldum o zaman.

Ailem ders çalış diyor Mining yapacağına. Yeterli bir cevap olmuştur umarım başkası adına hesap açmamın imkansızlığı hakkında :)

Mining aktif olarak yapilan bir sey degil. Kendi kendine arka planda calisir 7/24. Mining'in ne oldugunu basitce anlatirsan anlayacaklardir diye dusunuyorum.
Çok denedim hocam inanın bana. Paranın karşılıksız geldiğini düşünüyorlar ki daha önce anlatmıştım. Bir de elektriğe yüzlerce lira ekleneceğini düşünüyorlar :)

Geri
Yukarı