18 Yaş Altı Sanal POS Önerisi

Wopsle

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıktaki gibi sanal POS arıyorum. Çok komisyon almasın. Reşit değilim dediğim gibi.

Öyle bir şey yok. 18 yaş üstü olsanda iyzico vs. sadece linkle ödeme yapma sağlıyor sanal pos vermiyor. Şirket açman lazım.

Hocam şirket açamam sanal pos yerine linkle ödeme de olur önemli olan ödeme almak.

Hocam Papara vs. de var da ben web sitesine entegre etmek istiyorum. Kartla para almak da ne otomasyon ne de profesyonel oluyor.

Fups zaten sanal pos mantığı çalışıyor. Karşı taraf kart bilgilerini giriyor.
Müşterilerde Fups hesabı olması gerekiyor diye biliyorum. O biraz sorun yaratıyor.
Onun için de 18 yaş sınırı gerekiyor. Bir de iyzico'nun vs. ödeme sağlaması için vs. logonuzun, site kullanım sözleşmesinin vs. adamakıllı olması gerekiyor. Yazıyor şartnamelerinde.

Teşekkür ederim hocam. O halde PayTR ya da Shopier açmalıyım. Bir tanıdık ya da aileden birinin üzerine.

Teşekkür ederim hocam. O halde PayTR ya da Shopier açmalıyım. Bir tanıdık ya da aileden birinin üzerine.
Önemli değil hocam. Onlarla açmanız en mantıklısı olur. Bir de 18 olup şirket açtığınızda vergi vs. vermediniz diye ceza yememek için evdeki faturaları vs. toplayın. O ay 1000 TL kazandıysanız ailenizin 1000 TL'lik fatursanı saklayın mesela. Vergi memuru gelip de sorarsa fişleri gösterirsiniz bir şey kazanmadığınız için de vergi vermeniz gerekmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı