18 yaş altı şehirler arası yolculuk yapabilir mi?

224963

Kilopat
17 yaşındayım, 1 hafta içinde kuzenimin yanına, Ankara'dan Aydın'a gidebilirim ancak tek başıma otubüsle gitmek durumundayım. Ailem gelemeyecek. 3 saat sonra corona virüs aşımı yaptıracağım (BioNTech). Tek başıma şehirler arası yolculuk yapabilir miyim?

Son düzenleme:
17 yaşındayım, 1 hafta içinde kuzenimin yanına, Ankara'dan Aydın'a gidebilirim ancak tek başıma otubüsle gitmek durumundayım. Ailem gelemeyecek. 3 saat sonra corona virüs aşımı yaptıracağım (BioNTech). Tek başıma şehirler arası yolculuk yapabilir miyim?
Yapılabilir bi arkadaşım geçen uçakla şehir dışına gitti

Hocam yakın zamanda yolculuk yaptınız mı? İnternetten bilet alamıyorum gara gitmek durumundayım boşuna gitmeyeyim.

Yakın zamanda yolculuk yapmadım. Ama 13-14 yaşımdan beri şehirlerarası otobüs veya trenle tek başıma çok yolculuk yaptım. Gelelim bilet konusuna; benim bir arkadaşım "Obilet" diye bir site kullanıyordu, siteye bir göz atabilirsin. Ben ise şöyle yapıyordum Obilet gibi sitelerde otobüs firmaları ve bilet ücretlerini toplu gördüğüm için karşılaştırıyordum en uygun hangisiyse onu bulup firmanın kendi resmi sitesinden bileti alıyordum. Ayrıca otobüs firmalarının müşteri memnuniyeti de çok önemli bir de.(Metro turizmden uzak dur.)

Son düzenleme:
Yapabilirsin. Gece uyuma ve kimseden yiyecek içecek alma. Bir zamanlar böyle otobüslerde yolculuk eden ufak çocukların kaçırılıp organlarının çalınması hikayeleri çok anlatılırdı.

Yapabilirsin. Gece uyuma ve kimseden yiyecek içecek alma. Bir zamanlar böyle otobüslerde yolculuk eden ufak çocukların kaçırılıp organlarının çalınması hikayeleri çok anlatılırdı.

Daha önce de yaptım fakat corona virüs yasakları olduğu için bir ara yasaktı bende yakın zamanda biri gittiyse ona göre gönül rahatlığı ile gitmek istiyorum.

Geri
Yukarı