18 yaş altı veli yardımıyla Encard alma

Halkbank’ta online işlemler vs. her şeyi açtırabiliyorsunuz. Resmi banka olduğundan dolayı ekstra para kesmez. Maaş nereden yatıyorsa oradan hesap açılması mantıklı olabilir. Ama 7/24 Fast sistemi geldi. Tercihinize bağlı. Devlet bankaları arası örnek: Hesabınız Halkbank ve Vakıfbank bankamatiğinden para çektiğinizde komisyon yok. Bu sadece Halkbank, Ziraat ve Vakıfbank arasında bir anlaşma.
Bende staj için halkbantan 18 yaş alti velim ile hesap açtım ancak uygulama üzerinden şifre alamadım şifreyi şubeden mi almak gerekiyor bilgi verir misiniz?

EFT/Havale masrafları almayan bir banka arıyorsanız katılım bankalarını inceleyin derim. Kuveyt Türk, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım gibi. Bu bankaların hiçbiri sizden EFT/Havale ücreti almaz. Ayrıca İş Bankası İlk İmza hesabını inceleyebilirsiniz. 18-25 yaş arasına her ay 2EFT/Havale işlemini ücretsiz veriyorlar. Muhtemelen 18 yaş altına da benzer bir muafiyet vardır.
Bende staj için halkbantan 18 yaş alti velim ile hesap açtım ancak uygulama üzerinden şifre alamadım şifreyi şubeden mi almak gerekiyor bilgi verir misiniz?
Telefon Bankacılığından almayı deneyin, olmazsa mecbur Şube.

@hsn- Hesap açılırken numaranı ekledilerse NFC özellikli telefondan Halkbank uygulaması indirip ''şifremi unuttum'' adımından yapabilirsin. Anneme öyle oluşturduk. Kartın gelince onunla da açabilirsin.

Geri
Yukarı