18 yaş altına hangi bankadan hesap açılmalı?

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Merhabalar, banka hesabı açacağım ancak hangi bankadan açacağım hakkında tereddütlerim var. Şu an aklımda 18 yaş atlına sundukları serbestlik seçeneğinden ötürü Yapı Kredi ve Türkiye İş Bankası bulunuyor. Ekstra önerilerinizi sebepleriyle birlikte söyleyebilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Ben İş Bankası'nın ilk imza kartını kullanmıştım. Fakat internet alışverişi yapılamıyormuş o kartla. Bu yüzden 18'e gelene kadar Paycell ve ininal Kart kullandım daha sonrasında İş Bankası'ndan kredi kartı çıkarttırdım.

Eğer Turkcell kullanıyorsan Paycell kartı tavsiye ederim şu an için. Kampanyaları falan iyi oluyor.

Ben olsam Papara kullanırdım, "Black Card" kullanıyorum çok memnunum.

Ben olsam Papara kullanırdım, "Black Card" kullanıyorum çok memnunum.
Papara var zaten, dört yıldır kullanıyorum ancak artık resmi bankalara geçme zamanı geldi gibi hissediyorum yavaş yavaş. Ailem para göndermek istediğinde hesapları benim adıma olmadığı için gönderemiyorlar. Bilirsiniz ki Papara'da saçma olan "Sizin adınız dışındaki hesap bu hesaba havale olarak para gönderemez." diye bir kural var.

İş bankasında ilk imza var bir de benim kendi adıma kredi kartım var 18'den küçük olmama rağmen ama o nasıl bilmiyorum baban kullanıyorsa kart çıkartırken çocuğum için seçeneği çıkması lazım.

Akbank'ı tavsiye ederim. 18'ine basar basmaz Akbank ve Ziraat Bankası'ndan hesap açtım. Bana Akbank daha avantajlı geldi. Axess uygulamasını indirdim, kartım kredi kartı olmamasına rağmen bir çok kampanyaya katılabildim. Onlarda chip para diye bir olay var, 1 chip para 1 liraya denk geliyor. Yılbaşında da sıfırlanmıyor.

Eğer internet alışverişi senin için sorun değilse ilk imza kartı çıkarttırabilirsin. 18 yaş altına İş Bankası onu veriyor diye biliyorum.
Yapılabiliyor ama EFT/Havale yapılamıyor. Bir de döviz hesabı açılmıyordu galiba.
İnternet alışverişi de önemli, döviz hesabı da önemli EFT/Havale de önemli maalesef. Ben bunların hepsinin serbest olduğunu sanıyordum, İş Bankası yatırım yapmayı serbest kılmış bunda döviz hesabı da vardır diye düşünüyorum.
Akbank'ı tavsiye ederim. 18'ine basar basmaz Akbank ve Ziraat Bankası'ndan hesap açtım. Bana Akbank daha avantajlı geldi. Axess uygulamasını indirdim, kartım kredi kartı olmamasına rağmen bir çok kampanyaya katılabildim. Onlarda chip para diye bir olay var, 1 chip para 1 liraya denk geliyor. Yılbaşında da sıfırlanmıyor.
18 yaş altında Akbank kart var mı? Bulamadım internette maalesef.

İnternet alışverişi de önemli, döviz hesabı da önemli EFT/Havale de önemli maalesef. Ben bunların hepsinin serbest olduğunu sanıyordum, İş Bankası yatırım yapmayı serbest kılmış bunda döviz hesabı da vardır diye düşünüyorum.

18 yaş altında Akbank kart var mı? Bulamadım internette maalesef.
18 yaş altı için yazdığınızı görmemişim, özür dilerim. Haklısınız Akbank'ta 18 yaş altı için banka hesabı açma seçeneği bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı