18 yaş altında olan birisi nasıl para kazanır?

Şu an çalıştığım yerde vardiya müdürünün maaşı 30 bin normal çalışanın 20 bin bırakabilirsin yazılımcılığı.😀

10 yıldır bu sektörde olan tanıdıklarım var inan inanma şirket o şubeyi direk senin üstüne bile yapabiliyor uzun süre çalıştığın zaman artık Tab gıda işgıda McDonald's hepsi katarlıların elinde çok büyük paralar dönüyor yüksek mevkide olan kişilerin maaşları 150 200 bine yakın ki az bile.

Şu an çalıştığım yerde vardiya müdürünün maaşı 30 bin normal çalışanın 20 bin bırakabilirsin yazılımcılığı.😀

10 yıldır bu sektörde olan tanıdıklarım var inan inanma şirket o şubeyi direk senin üstüne bile yapabiliyor uzun süre çalıştığın zaman artık Tab gıda işgıda McDonald's hepsi katarlıların elinde çok büyük paralar dönüyor yüksek mevkide olan kişilerin maaşları 150 200 bine yakın ki az bile.
Asgari ücret zaten 17 bin küsur, 20 alan çalışan da kıdemlidir veya şubeye göre değişiklik gösterir. Ayrıca vardiya müdürü olmak öyle kolay değil ama parasını kazanmak için çalışabilir pekala. Demek istediğim bu yaşlarda meslek öğrenmeye başlaması, bu yazılım da olsa gıda sektörü de olsa farketmez. Meslek öğrenmek de çıraklık statüsünden başlar, stajyer de diyebilirsin. Demek istediğimi anlamamışsın.

Asgari ücret zaten 17 bin küsur, 20 alan çalışan da kıdemlidir veya şubeye göre değişiklik gösterir. Ayrıca vardiya müdürü olmak öyle kolay değil ama parasını kazanmak için çalışabilir pekala. Demek istediğim bu yaşlarda meslek öğrenmeye başlaması, bu yazılım da olsa gıda sektörü de olsa fark etmez. Meslek öğrenmek de çıraklık statüsünden başlar, stajyer de diyebilirsin. Demek istediğimi anlamamışsın.

18yaş altı demiş. 16-17 belki ama 14-15 yaşında birinin evden kazanmaya çalışması daha doğru olur. Tam yaş belirtseymiş keşke.

18yaş altı demiş. 16-17 belki ama 14-15 yaşında birinin evden kazanmaya çalışması daha doğru olur. Tam yaş belirtseymiş keşke.
Evden kazanamaz dostum. Kazandığı üç beş bini bulmaz. Zaten çalıştığı yer neresi olursa olsun geçici olacak. Kazandığı parayla da kişisel gelişimi için eğitim alabilir.

Evden kazanamaz dostum. Kazandığı üç beş bini bulmaz. Zaten çalıştığı yer neresi olursa olsun geçici olacak. Kazandığı parayla da kişisel gelişimi için eğitim alabilir.

Ben bunun yanlış bir genelleme olduğunu düşünüyorum, evden kazanamaz demeyelim. Bir sürü YouTuber'ler olsun hepsi böyle başlamıştır. Video editten başlayıp geliştirip sonrasında daha da büyük kitlelere hitap etmiştir. Evden video ve editler ile uğraşarak hem sosyal medyadan hem de sponsorlarından ciddi rakamlar alabilir.
Yanlışım varsa düzeltiniz.

Kişiden kişiye değişir. Evden kazanma ihtimali var. En basit al-sat yaparak, İtemsatış'tan orada buradan kendini tatmin etmeye çalışabilir. 15yaş ve altı birinin dışarıda çıraklık yapması bence uygun değil. Borsaya girebilir(babası annesi adına hesap açar) bazı sunucularda sana bebeğe anlatır gibi neyi alıp ne zaman satacaksın söyleniyor ve genelde doğru oluyor. Çok alternatif var.

18 yaşın altındayım ve CS2 pazarı ile ilgileniyorum ancak çok sürdürülebilir olduğunu düşünmüyorum. Ancak boş durmak da canımı sıkıyor. 18 yaş altı birinin para kazanabileceği neler vardır?

İtemsatış gibi sitelerde satış tavsiye ederim yapabilirsen iyi para var (saf kar değildir çoğu al sata gidiyor 210k küsur kaldı)

Kişiden kişiye değişir. Evden kazanma ihtimali var. En basit al-sat yaparak, İtemsatış'tan orada buradan kendini tatmin etmeye çalışabilir. 15yaş ve altı birinin dışarıda çıraklık yapması bence uygun değil. Borsaya girebilir(babası annesi adına hesap açar) bazı sunucularda sana bebeğe anlatır gibi neyi alıp ne zaman satacaksın söyleniyor ve genelde doğru oluyor. Çok alternatif var.

Borsa uzun dönemde kaarlı bir iş diye biliyorum kısa dönemde elde ettiğiniz en yüksek kaar nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-12 001525.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-12 001525.png
    50,3 KB · Görüntüleme: 9
İtemsatış gibi sitelerde satış tavsiye ederim yapabilirsen iyi para var (saf kar değildir çoğu al SATA gidiyor 210k küsur kaldı)

Borsa uzun dönemde kaarlı bir iş diye biliyorum kısa dönemde elde ettiğiniz en yüksek kaar nedir?

3ayda itemden net kâr 13.450TL. 4ayda borsadan net kazanç 44.907TL olarak gözüküyor benim. Ama item işkence gibi günde bilmem kaç kişiyle uğraşıyorsun teslimat yapıyorsun falan. Borsada ilk hafta araştırmanı yap hisseni al sonra otur tavan yapmasını falan kontrol et yani hem insanlarla uğraşmıyorsun hem daha kazançlı.

Geri
Yukarı