Epic Games +18 yaş uyarısı vermeye başladı

Ben bir sürü oyun aldım ama bugün RDR alim derken bir baktım yaş soruyor bende anlamdım sonradan çıktı bu hata 21 yaşındayım ve öylede yazmıştım kayıt olurken.

yeni hesap açtım oradan aldım. Başka türlü alınmaz yarın saat 19:00 da tekrar paralı olacak

Hiçbir sorun yokken bir anda böyle uyarılar vermeye başladı. Ebeveyn kontrollerimin hepsi kapalı olmasına rağmen aynı şeyi diyor ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 2061147

Eki Görüntüle 2061149

Not: Bir yere gitmem lazım, geldiğimde geri dönüşlerinizi bekliyorum. Yardım edin.
Çözüm : 18 yaş hatası alanlar farklı tarayıcıdan denerlerse yada tarayıcı çerezlerini temizleyerek denerlerse düzeliyor. Gizli sekmeden de girebilirsiniz. Alacağınız oyunu istek listesine ekleyip de alabilirsiniz.

Ben şu an 20 yaşındaydım ve ben her şeyde 18 olayının kaldırılmasını savunuyorum normalde. Evlilik olsun, filimler olsun, bir yere gitmek olsun. Ama şu anda resmi olarak öyle bir şey yok ondan dolayı site izin vermiyorsa yapacak bir şey yok, kurallara uymak gerek zorunluysa.

Bence de kaldırılmalı çünkü zaten oyun oynamak için kimlik istemiyorlar yalan bilgi koyup oynamaktansa böyle şeylere hiç gerek yok oyun sonuçta bu oynanılıyor.

Hiçbir sorun yokken bir anda böyle uyarılar vermeye başladı. Ebeveyn kontrollerimin hepsi kapalı olmasına rağmen aynı şeyi diyor ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 2061147

Eki Görüntüle 2061149

Not: Bir yere gitmem lazım, geldiğimde geri dönüşlerinizi bekliyorum. Yardım edin.
Hocam merhabâlar sorun genel olarak var sanırım bende bunu yaşamaya başladım. İnternet sitesi üzerinden giriş yaparsanız sorun olmuyor sadece uygulamada böyle bir hata veriyor haberiniz olsun saygılar

Hocam gidin 14 yaşı 18 yapın veya 0 hesap açın zaten tc kimlik doğrulaması istemiyor ben 15'im GTA 5 de ayakkabılı yere binbir defa uğradım sözde 18 yaş üzeri.

Unutmayın kurallar çiğnenmek için vardır. Tabii kimse sizi kontrol etmiyor, denetlemiyor ise.

Kendini hazır hissediyorsa mantıken 14 yaşındaki biri de evlenebilir o zaman bu mantıkla? Ya da kendini hazır hissediyorsa +18 olan her şeyi yapabilir mi?

Evlilik daha sonra pişman olunup dönüşü zor olunabilecek karşılıklı bir şey ama, karşılaştırdığımız şeyse Alan Wake 2 :DBu tarz oyunları kim oynasa zorun çıkarmaz bence o 18 yaş ibareleri falan tamamen şirketlerin sorumluluk almak istememesi ile alakalı yoksa 14 yaşında biri Alan Wake 2 oynasa ne olabilir ki en fazla.

Eki Görüntüle 2061147

Eki Görüntüle 2061149

Kanka onun kolay yolu, bende yapıyorum öncelikle istediğin oyunu kanka arama yerinde arıyorsunuz oyun karşına çıkıyor ama oyuna basma aşağıdan daha fazlaya bas orada oyunu gördün değil mi oyunun sağ üstte + işareti var ona bas istek listesine ekleye bas istek listesine gel sepetin yanında basınca ben ürünün yanında sepete ekle var oraya bas sonra al kanka kolay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video sorununuzu çözer

Geri
Yukarı