18 yaşımda 30 bin TL kredi çekilebilecek banka var mı?

grainn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gözlerimi çizdirmem gerekiyor, mülakatlarım var ona yetişmem lazım. Ailemin durumu yok, ben de okuyup bir yandan biriktirmeye çalışıyorum fakat zor birikiyor. 18 yaşımda benim 30k civarı kredi çekebileceğim banka var mı? Hangi banka 18 yaşında 2500TL resmi geliri olan birine kredi verir bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çizdirmek hiç sağlıklı değil gece lensi alsan daha iyi değil mi?
(Gece takıyosun uyurken sabah çıkarıyosun) gün boyu gözün 0 derece oluyor kaçak ama bunu yapan subaylar var bir de göz numaranı düşürebilir ve ilerle misini durduruyor

Son düzenleme:
Gözlerimi çizdirmem gerekiyor, mülakatlarım var ona yetişmem lazım. Ailemin durumu yok, ben de okuyup bir yandan biriktirmeye çalışıyorum fakat zor birikiyor. 18 yaşımda benim 30k civarı kredi çekebileceğim banka var mı? Hangi banka 18 yaşında 2500TL resmi geliri olan birine kredi verir bilen var mı?
2500 tl resmi geliri olan birine bankanın kredi vermesi zor

Çizdirmek hiç sağlıklı değil gece lensi alsan daha iyi değil mi?
(Gece takıyosun uyurken sabah çıkarıyosun) gün boyu gözün 0 derece oluyor kaçak ama bunu yapan subaylar var bir de göz numaranı düşürebilir ve ilerle misini durduruyor.

Hocam polis, jandarma, kara harp okulu deneyeceğim için ve ileride şehirde değil de doğu ve sınır ötesi çalışmayı düşündüğüm için lens çıkartıp takma gibi bir an hayatımda olmasın istiyorum. Çok fazla çizdiren var artık ölürsekde kime kalmış. Teşekkürler önerin için :)

Hocam banka değil de devletin olanakları vardı sanırsam 15bin TL faizsiz gibisinden onlar yardımcı olabilir arkadaşa.

Nereden ve nasıl bilgi alabilirim biliyor musun?

18 yaşında kredi skorunuz yeni veya hiç oluşmamış durumda anladığım kadarı ile. Banka ilk önce Findeks kredi notuna bakar, diyelim orda sıkıntı var biraz sizden gelir belgesi ister. Asgari ücret bile 17k olduğunu düşünürsek kredi almanız şu durumda imkansız gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı