18 yaşın altında nasıl yatırım yapılabilir?

Ucrold

Centipat
Arkadaşlar 18 yaşından küçüğüm Papara ile Binomo kullanırsam ceza yer miyim? Hatta hesap açabilir miyim? Ve 18 yaş altı yasal yatırım uygulamaları önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim 18 yaşın altındayken herhangi yasal bir sitede hesap oluşturamazsınız. Ancak ailenizden biri adına hesap açıp işlem yapabilirsiniz. Hatta bırakın borsayı 18 yaş altındayken papara üzerinden dolar bile alamıyorsunuz.

Binomo kullanamazsın paparadan yatırım yapılıyor mu hiç bilmiyorum ve 18 yaş altı yatırım uygulaması yoktur istiyorsan 18 yaşından büyük birilerinin kimlikleriyle giriş yaparak kullanabilirsin.

18 yaş altı yasal yatırım sitelerine kayıt olamazsınız. Anca büyük birinin adına yapabilirsiniz. Zaten elinizide çok yüksek bir meblağ olmadığını varsayarak söylüyorum. Youtube'dan 3-5 video izleyip yatırım yaparsanız kaybedersiniz. Yılların tecrübesi gerekir bu işlerde. 1000-2000 liranız varsa uğraşmaya değmez. Yüksek paralarıda tecrübe olmadan riske atmak aptallık. En iyisi biriktirin.

Binomo kullanamazsın Papara'dan yatırım yapılıyor mu hiç bilmiyorum ve 18 yaş altı yatırım uygulaması yoktur istiyorsan 18 yaşından büyük birilerinin kimlikleriyle giriş yaparak kullanabilirsin.

Benim bildiğim 18 yaşın altındayken herhangi yasal bir sitede hesap oluşturamazsınız. Ancak ailenizden biri adına hesap açıp işlem yapabilirsiniz. Hatta bırakın borsayı 18 yaş altındayken Papara üzerinden dolar bile alamıyorsunuz.

Hocam Binomo hesabı açabildim.

Altın al arkadaşın dediği gibi. Altın zarar ettirmez.

Nasıl, nereden altın alabilirim?

18 yaş altı yasal yatırım sitelerine kayıt olamazsınız. Anca büyük birinin adına yapabilirsiniz. Zaten elinizide çok yüksek bir meblağ olmadığını varsayarak söylüyorum. YouTube'dan 3-5 video izleyip yatırım yaparsanız kaybedersiniz. Yılların tecrübesi gerekir bu işlerde. 1000-2000 liranız varsa uğraşmaya değmez. Yüksek paraları da tecrübe olmadan riske atmak aptallık. En iyisi biriktirin.

Hocam demo hesap şans ekliyor mu bilmiyorum ama demo hesapta yatırım yaparak 1200TL falan kazandım.

Hocam Binomo hesabı açabildim.

Nasıl, nereden altın alabilirim?

Hocam demo hesap şans ekliyor mu bilmiyorum ama demo hesapta yatırım yaparak 1200TL falan kazandım.
Kuyumcudan.

Geri
Yukarı