18 yaşına yeni giren biri için banka tavsiyesi

452695

Hectopat
Arkadaşlar 2 gün önce 18 yaşımı doldurdum. Konuya yabancı olduğum için hangi banka iyidir çok fikrim yok. Sizce hangi bankayı neden tercih etmeliyim belirtirseniz sevinirim.

Enpara ile başlayabilirsiniz. Aidat gibi şeyler ödemezsiniz. Zamanla ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendiniz karar verebilecek duruma gelirsiniz zaten.

Öncelikle yeni yaşın kutlu olsun. Ziraat Bankası öneririm. Hemen hemen her yerde ATM'si mevcut. Ve hemen hemen her yer ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.

Öncelikle yeni yaşın kutlu olsun. Ziraat Bankası öneririm. Hemen hemen her yerde ATM'si mevcut. Ve hemen hemen her yer ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.
Enpara ile başlayabilirsiniz. Aidat gibi şeyler ödemezsiniz. Zamanla ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendiniz karar verebilecek duruma gelirsiniz zaten.
Peki borsa, iddia gibi şeylerde sıkıntı yaşar mıyım?

Diğer bankalara kesinlikle aldanmayın. 18'ime ben de yeni girdim gittim direkt Yapı Kredi'den hesap açtırdım. 18-24 yaş arası genç kullanıcılara özel Yapı Kredi play Card veriyor. Yaşa istinaden hesapta yaptığın havale/eft işlemlerinde hiçbir şekilde kesinti ücreti vs. ödemiyorsun. Ve dahasını istersen, çok güzel ayrıcalıkları var. okuyabilirsin.

Geri
Yukarı