18 yaşında birisi için banka ve kredi kartı önerisi

jhıef

Hectopat
Yapı Kredi ve iş bankasını önerdiler ama ben size de sormak istiyorum.
Bu yazdığım bankalarda kredi kartı için aidat, hesap için, hesap işletim ücreti var mı?

Katılım bankası düşünmüyor
para transferi ile çok fazla işim oluyor. Diğer bankalarda fast vs yapmazsan mesai saatlerinde para gönderemiyorsun. Kuveyt zaman farketmeksizin anında yolluyor ve komisyon da kesmiyor. Tabii ihtiyacınıza göre seçmeniz çok daha iyi olur.

Enpara önerecekler genellikle. Ben pek önermiyorum. Hiçbir avantajı olmayan banka/kart. Sadece EFT/havale ücreti almıyor diye tercih ediyorlar. Üç adet banka önerebilirim. Yapı Kredi, Garanti Bankası ve İş Bankası.

Enpara önerecekler genellikle. Ben pek önermiyorum. Hiçbir avantajı olmayan banka/kart. sadece EFT/havale ücreti almıyor diye tercih ediyorlar. Üç adet banka önerebilirim. Yapı Kredi, Garanti Bankası ve İş Bankası.

Hocam İş Bankası ve Yapı Kredi ile çalışmayı düşünüyorum.
Hesap işletim ücreti ve kredi kartı için aidat alıyorlar mı?

Hocam İş Bankası ve Yapı Kredi ile çalışmayı düşünüyorum.
Hesap işletim ücreti ve kredi kartı için aidat alıyorlar mı?

Mesai saatleri dışında alıyorlar diye biliyorum. Yanlış bilgi vermek istemiyorum yine de. Yapı Kredi de sanırım biraz fazla.

Ben İş Bankası kullanıyorum. Maximum Genç baya iyi avantajlar sağlıyor. Aboneliklerimde yüzde 50 geri iade, yemek harcamalarımda 150 lira üstü yüzde 20 , market avantajları vb. Hiç yoktan iyi. Abuk sabuk FAST ücretleri de yok mesai saatleri içinde.

Ben İş Bankası kullanıyorum. Maximum Genç bayağı iyi avantajlar sağlıyor. Aboneliklerimde yüzde 50 iade, yemek harcamalarımda 150 lira üstü yüzde 20, market avantajları vb. hiç yoktan iyi. Abuk sabuk Fast ücretleri de yok mesai saatleri içinde.

Hocam İş Bankası için bankamatik kartını, Maximum Genç banka kartı mı yoksa normal bankamatik kartı almalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı