18 yaşında fötr şapka takmak

Harley Davidson bot ve siyah kot,keten pantolonla giymeyi düşünüyorum. Üstüne de oduncu gömleği ya da kazak. İnsanların dalga geçmesinden dolayı tereddütteyim.

Harley davidson bot ve siyah kot, keten pantolonla giymeyi düşünüyorum. Üstüne de oduncu gömleği ya da kazak. İnsanların dalga geçmesinden dolayı tereddütteyim.

İsteyen istediğini söylesin, ne fark eder? Yolda bir daha görmeyeceğin insanların söyledikleri seni niye ilgilendirir ki? Ayrıca gayet yakışan bir şey, insanlar böyle şeyler görmediği için şaşıracaktır.
Hocam yeni sezon geldi. 2. bölüm şu an yayınlandı. 3. bölümü de 22 ocağa koymuşlar :( .
Netflix üzerinden baktım fakat bir şey göremedim, sanırım kaçak izlemek zorundayız.

Merhabalar. Geçen başlıkta bahsettiğim fötr şapkayı aldım, elime ulaştı. Ama günlük hayatta takım elbise giymiyorum. Genelde gömlek ve pantolon giyerim. Dışarıda ilk defa fötr şapka takacağım ama hafiften çekiniyorum, insanlar uzaylı gibi bakar diye. Fötr şapka takmanın yaşla ilgisi var mıdır ya da nasıl kombin yapmalıyım? Benim yaşlarımda olan veya tavsiyesi olanlar yazarsa çok sevinirim.

İlk oversize giyinmeye başladığımda bende böyle düşünüyordum insanlar ne düşünür? Şimdi hastası olduk bırakamıyoruz.

Hocam ama bence aynı şey değil. Çünkü oversize günümüz modası oldu. Ama fötr 50'lerin modası.

Oversize günümüzün modası değil bana göre gençlerin belli kesimi giyiniyor. Sergen Deveci bu adam bildim bileli fötr giyiniyor. İnsanların söylediklerini takma 2 güne alışırsın.

Her yapacağın işi "millet ne der" kafasıyla yaparsan bırak şapka takmayı adım atamazsın. Sen kendine yakıştırıyorsan tak. Millet beğense n'olacak?

İsteyen istediğini söylesin, ne fark eder? Yolda bir daha görmeyeceğin insanların söyledikleri seni niye ilgilendirir ki? Ayrıca gayet yakışan bir şey, insanlar böyle şeyler görmediği için şaşıracaktır.

Netflix üzerinden baktım fakat bir şey göremedim, sanırım kaçak izlemek zorundayız.
Evet ne yazık ki NBC Türkiye ile herhangi bir paylaşım da yapmıyor. Cuma akşamları gece 3'de başlıyor baya bi araştırdım ancak bulamadım. Bu yüzden de tek çare kaçak izlemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı