18 Yaşında ilk doz Covid-19 aşımı oldum

213082

Hectopat
Makaleler
3
1 saat önce BionTech Covid-19 aşımı oldum. Herhangi bir yan etki yok şuanlık. Bana onam metni imzalatmadılar. Randevuma 10 dakika kala oradaydım. Kimliğimi verdim 2-3 dakika sonra aşımı yaptılar. 15 dakika orada bekledikten sonra gittim.

16 yaşındayım ben olabiliyor muyum?
Sanırım yaş gruplarına bölündü ve sıra sıra yapılıyor. Şuan 30'lu yaş gruplarına yapılıyor diye biliyorum. Sanırım arkadaşın bir hastalığı vardı ya da eğer çalışıyorsa çalıştığı yerin izni ile yapılıyor diye biliyorum.

Geçen gün bende aşı oldum. Aynı şekil kağıt imza attırmadılar. Kol ağrısı vesaire yok. Bana yan etki koymaz (!).
Kağıt imzalamak insanlarda önyargı oluşturduğu için kaldırdılar sanırım. Ama e-nabız üzerinden randevu almadan önce bir onam metni onaylatıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.

Kağıt imzalamak insanlarda önyargı oluşturduğu için kaldırdılar sanırım. Ama e-nabız üzerinden randevu almadan önce bir onam metni onaylatıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.
Benim yakınlarım aşı olunca imzalattılar. İşin garibi benden sonra gelen hastaya bile imzalattılar.

Geri
Yukarı