18 yasinda olmadan Tosla'da limit arttirilir mi?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, 14 yasindayim ve Tosla kullaniyorum. Yıllık 300 TL para cekme limiti var. Bu limiti arttirmak icin babamla gidip Garanti'den kendi adima banka hesabi acacagiz ama limitler artacak mi emin olamadim. Destek ekibine yazdigimda 18 yasindan buyuk olmaniz gerekir diyor ama limit arttirma secenegine girdigimde para yuklememi istiyor, sanki yukledigim an limitler artacak gibi. Bir bilginiz var mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl arttırabileceğiniz konusunda bir fikrim yok ama yıllık 300 TL neymiş ya. Papara Black'e geçmek isterseniz aylık limiti 50.000 TL :)

Nasıl arttırabileceğiniz konusunda bir fikrim yok ama yıllık 300 TL neymiş ya. Papara Black'e geçmek isterseniz aylık limiti 50.000 TL :)
Hocam ben Papara kullaniyordum zaten, bu kadar populer de degildi. Daha sonra Tosla'da daha fazla indirim oluyordu, 5 ay once falan. Suanki kadar yuksek paralar da yuklemiyordum, o yuzden sorun olmuyordu. Simdi Papara'ya tekrar gecmek icin para cekmek istiyorum ama limitler izin vermiyor.

Benim Toslam var komisyonsuz 300 TL'den fazla çektim. Uygulamada sınır gözüküyor mu ?
Hocam uygulamadan profil kismina geliyorum daha sonra "hesap turun ve limitlerin" diye bir secenek var ona girince Kalan Para Çıkışın adı altında yıllık 300 TL yazıyor. İsterseniz SS atabilirim telefondan.

Hocam uygulamadan profil kismina geliyorum daha sonra "hesap turun ve limitlerin" diye bir secenek var ona girince Kalan Para Çıkışın adı altında yıllık 300 TL yazıyor. İsterseniz SS atabilirim telefondan.
Baktım hocam, her yıl sıfırlanıyor sanırım bende de 300 TL'ymiş. Bunun yerine Papara Black card alabilirsiniz.

reis 1tane yöntem biliyorum fastpay hesabını açıp 1tl yollarsan olur diye biliyom arkadaştan duymuştum fastpayda yaş sınırı 15

Tosla'da doğrulanmamış hesaplar için yıllık nakit çekim limiti ₺500'dir. Eğer siz ₺200 çektiyseniz kalan limit olarak ₺300 görünüyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı