18 yaşında saçta seyrelme

Zacsha

Hectopat
Geçen sene tam bu zamanlar 2023 Mayıs gibi elimde egzama çıkması sebebiyle doktora gittim o zamana kadar saçlarımda bir problem yoktu ve kimse olumsuz bir söylememişti. Doktora gittim bana bir hap verdi hapı kullandım ve 1 ay sonra her duş çıkışımda küvet saçlarla doluyordu (saçım dökülmeye başladıktan sonra hapın yan etkilerinde saç dökülmesi olduğunu öğrendim).

O zamandan itibaren saçlarım yanlardan yani şakaklardan açılmış durumda ve bugün hafif seyrelmeler başladı. Bunun geri dönüşü var mı? Saçıma zeytinyağı, biberiye yağı sürüyorum. Etkisini görebilir miyim? Tecrübeli biri olan varsa yardım ederse çok hoş olur.

Hocam saçınızı kısaltmanızı tavsiye ederim uzadıktan sonra hala dökülüyorsa şampuanınızı değiştirin, bol bol meyve tüketin ve stresten uzak durun etkisini görürsünüz

Hocam saçınızı kısaltmanızı tavsiye ederim uzadıktan sonra hala dökülüyorsa şampuanınızı değiştirin, bol bol meyve tüketin ve stresten uzak durun etkisini görürsünüz.

Saçım kısa zaten yanların açık olduğu belli oluyor (sene başı etkisi olur diye 3'e vurmuştum ama olmadı). Hangi şampuanı kullanmam gerektiğini bilmiyorum.

Geri
Yukarı