18 yaşından küçük biri dolar alıp satabilir mi?

Merhabalar ben 18 yaşından küçüğüm fakat dijital olarak dolar-altın-Euro vs. vs. Alıp satmak istiyorum.
Fakat 18 yaşından küçük olduğum için bankalardan hiçbirisi beni müşteri olarak kabul etmiyor nasıl veya nereden dolar veyahut da başka şeyler alım satımı yapabilirim?
Dovizciye git al yükselince sat ben öle öle 1110 dolar biriktirdim hesap açmazlar sana yaşın tutmadığından.

Makas aralığı düşük bir bankaya (Kuveyt Türk, Vakıf Katılım vb.) babanla gidip adına hesap açtır, sonra da internet bankacılığını açtırırsın. Oradan da Dolar hesabı açtın mı tamamdır.

Merhabalar ben 18 yaşından küçüğüm fakat dijital olarak dolar-altın-Euro vs. vs. Alıp satmak istiyorum.
Fakat 18 yaşından küçük olduğum için bankalardan hiçbirisi beni müşteri olarak kabul etmiyor nasıl veya nereden dolar veyahut da başka şeyler alım satımı yapabilirim?
Tek çaren döviz esnafına gitmek, bankadan da belki yapabilirsin sonuçta hesap açmiyorsun.

Ben de istiyorum ama ailem boş isler dolarlamı ekmek alıyorsun gibi söz söylüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı