18 yaşından küçükler banka kartı alabilir mi?

Mobil bankacılık kullanabiliyor musun, kullanabiliyorsan kısıtlama var mı?

Yapı Kredi kullanıyorum kendim bizzat her türlü işlemi yapabiliyorum herhangi bir kısıtlama yok fakat iş bankasında çok fazla kısıtlama var havale EFT işlemleri vs. yapamıyorsunuz ama yapı kredide yapılıyor tavsiye ederim.

Halkbank kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım sadece Netflix ve Amazon'da sanal kart ile almadan direkt anakart ile ödeme yapamıyorum nedenini bilmiyorum.

Yapı Kredi kullanıyorum kendim bizzat her türlü işlemi yapabiliyorum herhangi bir kısıtlama yok fakat iş bankasında çok fazla kısıtlama var havale EFT işlemleri vs. yapamıyorsunuz ama yapı kredide yapılıyor tavsiye ederim.
Anladım. Peki Kredi kartı çıkartıyorlar mı ? Yoksa sadece banka kartı mı ?

Yapı Kredi şubeleri bana ısrarla açamayacaklarını, eğer istersek velinin kartının ek kartını çıkarabileceklerini söylemişlerdi.
Bazı çalışanlar uğraşmak istemeyebiliyor. Bir çocuğa kredi kartı ve kredi gibi ürünler veremiyorlar. Bunun yerine daha önemli müşterilere bakmak istiyorlar. Yapı Kredi’nin sitesinde de hesap açılabileceği açıkça belirtiliyor. Yapı Kredi’ye ilgili çalışanı şikayet edebilirsiniz.

18 yaşından küçük olan bireyler hesap açılışlarını velisi ile birlikte en yakın Yapı Kredi şubesine başvurarak gerçekleştirebilirler.

İş Bankası’nın sitesinde özellikle çocuklar için olan hesap belirtildiği ve müşteriler önemsendiği için hesap açarken sorun yaşamıyorsunuz. Hesap açılmıyor denilirse ilgili sayfayı göstermeniz bile yeterli olur.

Bazı çalışanlar uğraşmak istemeyebiliyor. Bir çocuğa kredi kartı ve kredi gibi ürünler veremiyorlar. Bunun yerine daha önemli müşterilere bakmak istiyorlar. Yapı Kredi’nin sitesinde de hesap açılabileceği açıkça belirtiliyor. Yapı Kredi’ye ilgili çalışanı şikayet edebilirsiniz.

İş Bankası’nın sitesinde özellikle çocuklar için olan hesap belirtildiği ve müşteriler önemsendiği için hesap açarken sorun yaşamıyorsunuz. Hesap açılmıyor denilirse ilgili sayfayı göstermeniz bile yeterli olur.
Hocam bir banka kartı başvurusu bile yapılmıyor uygulamadan.

"İlk imza müşterileri işlemi gerçekleştiremez" falan filan.

Yani altın hesabı bile açtım Garanti'de mobil uygulamadan. Bence reşit olmayanlar için en iyisi Garanti. En kötüsü Ziraat, sonra İş Bankası. İş bankasını reşit olunca kullanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı