180.000 TL sistem topladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seneye böyle 3 sistem daha toplarız hocam kenara ayırmaya gerek yok :)
Paranız var, toplarsınız. Bu ülkede kazanan patronlar, evine 1 ekmek götürünce kendini patron zanneden de şükürcü asgari ücretliler. Allah daha çok versin.

Selam daha montajını yapmadım Technopat ekibi ilgilenip montaj videosu çekmek isterse ulaşabilir.

CPU: Intel Core i9-12900KS 3.4 GHz 16-Core Processor
CPU Cooler: Asus ROG RYUJIN II 71.6 CFM Liquid CPU Cooler
Motherboard: Asus ROG MAXIMUS Z690 EXTREME EATX LGA1700 Motherboard
Memory: G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB (2 x 32 GB) DDR5-6000 CL30 Memory
Storage: Kingston Fury Renegade 4 TB M.2-2280 NVME Solid State Drive
Video Card: Gigabyte GeForce RTX 3090 Ti 24 GB GAMING OC Video Card
Case: Asus ROG Strix Helios ATX Full Tower Case
Power Supply: Asus ROG Thor 1200P 1200 W 80+ Platinum Certified Fully Modular ATX Power Supply
Operating System: Microsoft Windows 11 Home OEM 64-bit
Monitor: Samsung Odyssey G7 LC32G75TQSNXZA 31.5" 2560x1440 240 Hz Curved Monitor

Bunların haricinde 2. ve 3. motinör olarak 2 adet Samsung Curved ekran, ROG kulaklık otomatik inip kalkan masa ve oyuncu koltuğuda var. Toplam 200 bini biraz geçiyor.
Parçaların bazılarını görsele ekledim.

Not: Ne için kullanıcaksın diye sormayın tamamen zevk. Oyun oynamayı da sevmem sadece arada DotA2.
inanmayan arkadaşlar olmuş 2. fotoyu çekip yüklüyorum.
Hocam işinizi biraz daha açabilir misiniz ? Atalarınızdan mı size kaldı ? Yada kendiniz sıfırdan mı kurdunuz vs. ?

Hocam isinize geri dounusum dediniz fakat acmadiniz tam olarak ne donusturuyorsunuz.

Güle güle kullan. Ben olsam o sistemi 25 yıl kullanırım. 😀

Hocam işinizi biraz daha açabilir misiniz ? Atalarınızdan mı size kaldı ? Yada kendiniz sıfırdan mı kurdunuz vs. ?
Hocam isinize geri dounusum dediniz fakat acmadiniz tam olarak ne donusturuyorsunuz.
Alüminyum Geri dönüşüm işindeyim.Enjeksyon hammedesi üretiyorum. Mesela Arçelik buzdolabındaki motor kapağını basan firmalara hammadde sağlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı