Ücretsiz 180 gün bedava Bitdefender

Hala devam ediyor.
Önceden ücretsiz abonelik alınan hesapları kabul etmiyor sanırım. Yeni hesap oluşturunca kabul etti.

VPN ile Almanya'ya bağlanmalısın.
Almanya VPN ile bağlandım hesap açmadım. Hesap açıp deneyeceğim bir de.

Denediğim VPN sıkıntılıymış. Farklı VPN ile denediğimde sayfa açıldı şimdi başlattım gözüküyor. Teşekkürler.
1676285777250.png

16GB Ram, i3 12100F, RTX 3050 sistem kullanıyorum. Sistemimi kesinlikle yormadı, 5 saattir kullanıyorum. Ne sorduysa ne aktif edeyim dediyse aktif et dedim uygulamaya. Görev yöneticisinde 50-300 MB anlık RAM kullandığı yazıyor, kaynak izleyicisine gittiğimde 500 MB civarı. İşlemci için de neredeyse hiç yormadığını söyleyebilirim. Oyun da oynadım, oyunumu da etkilemedi.

16GB Ram, i3 12100F, RTX 3050 sistem kullanıyorum. Sistemimi kesinlikle yormadı, 5 saattir kullanıyorum. Ne sorduysa ne aktif edeyim dediyse aktif et dedim uygulamaya. Görev yöneticisinde 50-300 MB anlık RAM kullandığı yazıyor, kaynak izleyicisine gittiğimde 500 MB civarı. İşlemci için de neredeyse hiç yormadığını söyleyebilirim. Oyun da oynadım, oyunumu da etkilemedi.
Hangi yıldayız dostum zaten, SSD'ler çıktığından beri antivüs'in sistemleri hantallaştırması bitti. PC takılır, oyun performansı vs. düşer diyen olursa onlar bir hayal dünyasından çıksın zaten.

Geri
Yukarı