180 TL oyuncu mouse önerisi

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar internette dediğim fiyat aralığında mouse arıyorum. G300S + mouse pad incelemesini gördüm fiyatını makul buldum. Buna ek olarak MSI markanın glutch serisinden hesaplı bir fare buldum. Benim amacım özelliklerinden ödün vermeden F/P ürün alabilmek yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
G300S'ten uzak durun. G102 ve Rival 110 en alınabilir olanları. Rival 110'u ben kullanıyorum eliniz orta veya küçükse Rival 110 alın. Deneyebilirseniz denemenizde fayda var. Bu arada Rival 110'un sensörü 240 IPS, G102 ise 200 IPS. Yani Rival 110'un sensörü daha iyi. Ve yazılım olarak Rival 110'u daha iyi buluyorum.
NOT: Rival 110 199TL.

Elim büyük ve palm tutuyorsanız Steelseries Rival 300S.

Elim küçük ve palm, claw tutuyorsanız Corsair Harpoon RGB Pro.

Elim büyük ve fingertip tutuyorsanız Steelseries Rival 110 ama elim küçük derseniz Logitech G102.

Mouse alırken önemli olan elinize oturması küçük sensörler farklarına takılmayın oyun kazandırmaz veya kaybettirmez.

2.5 Sene G300 kullandım sol click bozulunca G300S'e geçtim onu da 2 yıl civarı kullandım keyfi olarak G502'ye geçtim genel olarak Logitech başarılı bir marka G300S iyi bir tercih olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı