180 TL'ye FPS oyunları için fare öenrisi

Stoklarda yok hocam o

Pişman oldum... O yüzden Logitech G102 veya G203'den birini alacağım ama bazı kişiler sensörü sıkıntılı FPS oyunları oynatmaz takılır diyor çok kararsızım + bir de hocam G203 G102'den pahalı yaw

G203 ile G102 arasında fark yok birisi doğu adı diğeri batı. Lightsync almalısınız Prodigy versiyonu çift tıklama sorunu var.

O fiyat bandında alabileceğin en iyi mouse Smx-r90 Sector. Sensörü de çok iyi, malzeme kalitesi de iyi. Yazılımında sıkıntı yok.

Sensör olarak "Pixart PMW 3389" kullanıyor. Daha iyisini bulamazsın diye düşünüyorum.

O fiyat bandında alabileceğin en iyi mouse Smx-r90 Sector. Sensörü de çok iyi, malzeme kalitesi de iyi. Yazılımında sıkıntı yok.

Sensör olarak "Pixart PMW 3389" kullanıyor. Daha iyisini bulamazsın diye düşünüyorum.
hocam kullandınız mı ürünü bilmiyorum ama ben farklı modellerini aldım Allah kimseye rampage marka ürün aldırmasın çok günaha girdim o firma yüzünden 5 aydır oyun oynamıyorum
Eli küçük galiba. Logitech veya Corsair arasında seçim yapsın.
G203 ile G102 arasında fark yok birisi doğu adı diğeri batı. Lightsync almalısınız Prodigy versiyonu çift tıklama sorunu var.
Evet elim küçük.
Bu ürünü alıcam galiba linkini bıraktım. Doğru ürün demi hocam

hocam kullandınız mı ürünü bilmiyorum ama ben farklı modellerini aldım Allah kimseye rampage marka ürün aldırmasın çok günaha girdim o firma yüzünden 5 aydır oyun oynamıyorum
Evet Rampage'in çoğu ürününü sevmiyorum zaten kaliteli olmuyorlar fakat bazen istisnaları oluyor. Eğer marka ön yargınızı yıkarsanız Sector sizi fazlasıyla mutlu eder. 20M tıklama ömürlü Huano switch kullanıyor mouse. Sensör olarak da Pixart PMW 3389 kullanıyor. Bu fiyat bandına daha iyisi maalesef ki yok. Malzeme kalitesi de oldukça iyi. Bu modelini 3-4 ay boyunca kullandım, üst segment kalitesi ve hissiyatı veriyor açıkçası. Ben sık sık mouse değiştiren birisi olduğum için 3-4 ay kullandım, hali hazırda zaten Mamba kullanıyordum. Yani herhangi bir sorunu yoktu.

Bu ürünü alıcam galiba linkini bıraktım. Doğru ürün demi hocam.
Doğru ürün. Bu ürüne baktınız mı?

Doğru ürün. Bu ürüne baktınız mı?
ben bu ürüne baktım ama diğer mağazalarda pahalı iken neden çiçeksepetinde ucuz ve yorumlarını göremiyorum korktum açıkcası. Yoksa sırf hyperx diye alıcaktım kaliteli marka
+ diğer mağazalardan aliyim desem bütçem 180 tl

Sürekli bu konuda mağdur oluyorum. Ne tür mouse alacağım bilemiyorum. CS:GO, Valorant ve LoL gibi oyunlarda asla takılma yapmayan, ani reflekslerde dönebilen, takılmayan fare lazım. Kullandığım farelerde refleks atamıyorum. Bütçem 180TL'ye kadar. Şimdiden teşekkür ederim.

Bende Trust Laan van Barcelona 600 3317dd var. Güzel istersen alabilirsin ama elinin boyutuna bağlı. Fiyatı 30 lira gibi birşeydi aldığım zaman. Yanında mouse pad da var.

Hocam site güvenilir. Eğer başka siteden almak istiyorsanız buradan alabilirsiniz;
Edit: Fiyatı 300 TL olmuş. Bu ürüne bakabilirsiniz;

Geri
Yukarı