1800 - 1900 TL arası Oyun için sistem tavsiyesi

azuril

Hectopat
Bu fiyat aralığında benim kafamda olan sistem bu. Vatan'da %25 indirimli fiyatlar bunlar. Bu fiyata alabileceğim en iyi (grafik ayarları olarak ve uzun süre idare etmesi bakımınadan) bilgisayarı toplamak istiyorum. Mesela daha iyi bir ekran kartı alınabilir mi ? Fikirlerinizi bekliyorum.

t2lt4.jpg

Bu fiyat aralığında benim kafamda olan sistem bu. Vatan'da %25 indirimli fiyatlar bunlar. Bu fiyata alabileceğim en iyi (grafik ayarları olarak ve uzun süre idare etmesi bakımınadan) bilgisayarı toplamak istiyorum. Mesela daha iyi bir ekran kartı alınabilir mi ? Fikirlerinizi bekliyorum.

Sistem güzel ekran kartını ASUS HD 7870 yapabilirsin soğutma sistemi %15 daha iyi. Tabi Sapphire XT modeli biraz daha hızlı ama sana kalmış. Diğer parçalar uygun gibi.

Sistem gayet iyi toplanmış. Şunun yerine şunu alın diyebileceğim hiç bir şey yok. Alternatif olarak bir süre stok soğutucuyla idare edip Asus hd7950 alınabilir. 212x sonra alınır.

Arkadaşlar söylediklerinizi dikkate aldım şu anda kafamdaki sistem şu şekilde yalnız 1-2 sorum var.

tjg40.jpg

1- İşlemci olarak Fx 6300 tercih etsem darboğaz olur mu ? Ekran kartı için yetersiz olur mu ?
2- Kasa 550W yeterli olur mu ?
3- Mouse için bu fiyat civarında daha iyi bir öneriniz var mı ?

İşlemciyi Fx 4100 de alsan olur , Fx 6300 de hiç bir sıkıntı yaratmaz . 550W Tam Sınırda olup yeterli olacağını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı