Technopat'a nasıl başladınız?

2020 covid doneminde baslamistim, konu olusturmak ve diger konulari saatlerce okuyordum. Yurtdisina gidince biraz azaldi tabii ki gecirdigim zamanlar ama halen is sirasinda mola verdigimde girip okuyorum. :)

Aradığım sorunun cevabını burada buldum. Başka bir yerde görsem oraya bakardım.

Benim için 2020 idi her şeyin başlangıcı. Eski hesabımı kaybetmem ve geri dönmek istemem üzerine açıldı bu hesap. Eski hesabım @baybilgisayar idi. Şu anda burada mı bilmiyorum ama eski hesabı da dahil edersek, sizlerle beraber iyisiyle, kötüsüyle toplam 3 sene, bu hesap ile toplam 1 sene geçirdim. Ve sizlere teşekkür ediyorum. Her başım sıkıştığında yardıma koşanlar, bana fikir verenler, fikrimi önemseyenler... Hepinize çok teşekkür ve saygımı iletiyorum. Ve size soracağım soru şu: Technopat'a nasıl başladınız? İlk ben anlatayım: Korona virüs döne miydi, Sonic ile alakalı içerikler okuyor, fan oyunlarını yiyip bitiriyordum, sonra bir gün bilgisayarda bir hata aldım, bir oyunla ilgiliydi sanırım. Bunu öğrenmek için Google'a arattım, ve Technopat'ta bu hatayla ilgili konu açıldığını görüp okumaya başladım. Ve inanamamıştım... İnsanlar birbirleriyle tartışıp fikir danışıyor, birçok konuda sohbet ediyorlardı. Muazzam gelmişti bu bana. Sonra hemen bir hesap açıp ilk konumu paylaştım: "Sonic oyunları nasıl?". Sadece insanların tepkisini merak etmiştim ancak o konudan sonra pek çok konuya dahil oldum. Ve o gün bu gündür Technopat kullanmaya başladım. "müzik önerisi", "falan konusunda ne yapmalı?", "şu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?", "hayat nasıl?"... Pek çok konu ve makalede zaman geçirdim. Ve şimdi 30 Nisan itibarı ile benim hatırımda 3 ama sisteme göre tam 1 yıllık bir süre... Ve bu süre boyunca unutulmayan pek çok anı ve dost. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ve Recep Baltaş'a da bu sunucuyu bizlere sunduğu için minnettarım. Sözü size bırakıyorum. Bakalım sizler nasıl atıldınız bu engin sitenin derinliklerine.

2019'dan beri bakıyorum foruma dedim hesap açayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı