1800-2000 TL Bilgisayar Toplama

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
1800-2000 TL arası, monitör dahil olan bir bilgisayara ihtiyacım var. Dolar 5.7 TL olmuşken alayım diyorum. Mümkünse 2. el olmasa iyi olur. Ve hani içinde her şeyi dahil olsun fanı falan almak istemiyorum. Yani gidip Vatan'dan falan aldığımda direkt toplatıp gidebileyim istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam maalesef imkansız. En kötü ihtimalle dolar 5.7 iken 2900 kusur herşey dahil bir sistem çıkıyor. Tabiki sıfır olarak. Bende beklemedeyim şuan için.

Son düzenleme:
1800-2000 TL arası, monitör dahil olan bir bilgisayara ihtiyacım var. Dolar 5.7 TL olmuşken alayım diyorum. Mümkünse 2. el olmasa iyi olur. Ve hani içinde her şeyi dahil olsun fanı falan almak istemiyorum. Yani gidip Vatan'dan falan aldığımda direkt toplatıp gidebileyim istiyorum.
Sıfır olarak sistem toplanır o fiyata her şey dahil ama sadece internette gezinilir ama rahat gezinilir mi bilemem :D

Sıfır olarak sistem toplanır o fiyata her şey dahil ama sadece internette gezinilir ama rahat gezinilir mi bilemem :D
ETS2, Insurgency ve Falcon BMS oynayacağım, öyle üstün bir bilgisayara ihtiyacım yok.

Hocam istersen media markta bir git kurumsal bir firma olduğu için dolar sabitlenmeden yansıtmıyortlar fiyatları ya da 2. el parça alabilirsin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı