1800 - 2000 TL Sistem Tavsiyesi

MrDante

Hectopat
Yer
Siirt
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir takipçisi olduğum Technopat'a bugün üye oldum. Ben bir PC toplamak istiyorum aslında giriş seviyesi sayılabilir, 1800-2000 lira aralığında bir sistem. Bu sistemi hem oyun hem de günlük genel kullanımlar için toplamayı düşünüyorum. Bu konuda sistem tavsiyeleriniz ne olur? Bir de malum dolar konusu bu dönemde sistem toplamak mantıklı mı yoksa beklenmeli mi?

Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir takipçisi olduğum Technopat'a bugün üye oldum. Ben bir PC toplamak istiyorum aslında giriş seviyesi sayılabilir, 1800-2000 lira aralığında bir sistem. Bu sistemi hem oyun hem de günlük genel kullanımlar için toplamayı düşünüyorum. Bu konuda sistem tavsiyeleriniz ne olur? Bir de malum dolar konusu bu dönemde sistem toplamak mantıklı mı yoksa beklenmeli mi?

Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım.
Bekleme imkanınız varsa bekleyin. Çok yakında AMD'nin Ryzen ve Kaby-Lake serisi işlemcileri ve bunlara uygun anakartları çıkacak. :)

Açıkçası bütçem şuan 1500-1600 aralığında monitörsüz şekilde ama sanırım bu zamanda bu bütçeyle pek mümkün değil normal bir sistem dizmek

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı