1800₺ monitör tavsiyesi

AOC C24G1 144hz 1ms monitörü tam 1800 tl ye alabilirsin. Kavisli olması ve şık tasarımıyla gerçekten harika bir monitör.

Keşke nasıl bir monitör istediğini belirtseydin (144 hz dışında) kavislimi , İPS mi nasıl panel olduğunu ve nasıl oyunlar oynayıp neler yaptığını belirtseydin ona göre monitör önerebilirdim fakat benim fazlasıyla kavisli ekranlar hoşuma gittiği için ve hikayeli oyunlar oynadığım için
MSI Optix G241 23.8" 144Hz 1ms markalı monitörü kullanıyorum ve memmunum.

Keşke nasıl bir monitör istediğini belirtseydin (144 hz dışında) kavislimi , İPS mi nasıl panel olduğunu ve nasıl oyunlar oynayıp neler yaptığını belirtseydin ona göre monitör önerebilirdim fakat benim fazlasıyla kavisli ekranlar hoşuma gittiği için ve hikayeli oyunlar oynadığım için
genel olarak fps oyunları oynuyorum

Size önerim AOC C24G1 modeli olacaktır. 144 Hz, 1 ms olması ve Curved olması gibi özelliklerinden dolayı.

Bunu beğenirseniz buna da bakabilirsin.

Bu fiyatlara Izoly gibi dandik bir markanın ürününü almak mantıksız. Yanlış yönlendirmeyin.

Keşke nasıl bir monitör istediğini belirtseydin (144 HZ dışında) kavislimi, IPS mi nasıl panel olduğunu ve nasıl oyunlar oynayıp neler yaptığını belirtseydin ona göre monitör önerebilirdim fakat benim fazlasıyla kavisli ekranlar hoşuma gittiği için ve hikayeli oyunlar oynadığım için.

CS:GO'da nasil o is yapiyor mu?

Geri
Yukarı