1800₺ Telefon önerisi

DemirOğuz

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben maddi durumumdan ötürü en fazla 1800 Türk lirasını geçmeyecek, Pubg Mobile'i rahat oynatacak telefon arıyorum. Sizler bana telefon önerebilir misiniz?

General Mobile GM 9 Pro 2 yıldır kullanıyorum hiçbir donma, kasma yok. Fiyatı da 1600/1700 arası değişiyor.

General Mobile almayı düşünmüyorum, açıkçası çünkü tüm telefonlarım General Mobile oldu şarj yeri falan sıkıntılı geliyor bana.

Bulabilirsen Redmi Note 8 al bulamazsan o fiyata Redmi Note 7 al (Note olması pek değiştirmiyor sadece Redmi 7 ve Redmi 8'de oynatacaktır) ayrıca bu telefonlarda PS2 emulatör indirip PS 2 oyunlarınıda oynayabilirsiniz.

Redmi 8'in işlemci biraz kötü değil mi sence? Ve maalesef dediğin Note 7 ve Note 8 2100 TL'den aşağı değiller.

Huawei alabilirsiniz

Hangi modeli acaba?

General Mobile GM 9 Pro 2 yıldır kullanıyorum hiçbir donma, kasma yok. Fiyatı da 1600/1700 arası değişiyor.

GM önermiyorum. Sıkıntılı bir firma.

Bulabilirsen Redmi Note 8 al bulamazsan o fiyata Redmi Note 7 al (Note olması pek değiştirmiyor sadece Redmi 7 ve Redmi 8'de oynatacaktır) ayrıca bu telefonlarda PS2 emulatör indirip PS 2 oyunlarınıda oynayabilirsiniz.

%100'de 100 katılıyorum. Bulabilirseniz ucuza Redmi Note 8, yoksa Redmi Note 7.

Samsung Galaxy M20'de alabilirsiniz. Güzel bir telefondur.

Huawei alabilirsiniz

Huawei ne Huawei ama? Model söylemelisiniz. Huawei önermiyorum zaten düşük bütçede, belli zaman sonra şişiyorlar, yavaşlıyorlar ve markanın geleceği parlak değil.

General Mobile öneren kim varsa direk banlanmalı. Bile bile 2. telefonuda General Mobile almış birisi olarak şiddetle kınıyorum. :) Telefon kendi kendine bozulur ve garantiye gider, soket su almış, orası okstilenmiş burası böyle olmuş diye müşteri hatasından 300 lira servis ücreti çıkar ve garanti karşılamaz. GM markasının kullandığı ekranların hepsi sararıyor, yani adi Çin malı toplama bir ürün. 2 sene önce Samsung aldım ve ilk defa telefon kullanıyormuş gibi bir his verdi. :) Eskiden çok fazla telefonla işim olmuyordu, sadece WhatsApp ve alo demek için kullanıyordum genelde ya dışarıda yada PC başında olan birisiydim. Telefon alacaksan Samsung alacaksın, Galaxy A7 2018 senin işini görür ama çok ısınıyor o telefon. Güncellemede aldığı için önerebilirim ama oyun oynayacaksan bu segmentte üzülürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı