1800 TL AMD Tabanlı Oyun Bilgisayarı Toplama

• Konuyu başlatan onkie147
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 7B
Ekran Kartına kafam çok takıldı bütün parçalar tamam Ekran kartını seçemiyorum. Şöyle sağlam bir ekran kartı arıyorum. AMD mi Nvidia mı?

ASUS çok iyiymiş 650 Ti mı yoksa AMD 78xx ya da 79xx mi tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 660 HD 7850'den iyi HD 7870 ile aynı performansı gösteriyorlar. Ancak HD 7900 serisinden iyi değil. O yüzden HD 7870 veya GTX 660 hangisini istersen al, ancak normalde HD 7870 GTX 660 Ti'a rakip olduğu için burada ben HD 7870 al derim.

AMD HD 7950 ile NVIDIA GTX 660 Tİ FPS değerleri olarak birbirine baya yakın. İkisini de satın alınabilir.

AMD HD 7950 ile NVIDIA GTX 660 Tİ FPS değerleri olarak birbirine baya yakın. İkisi de satın alınabilir.

Sonuç olarak ASUS GTX 660 Ti DirectCU II alıyorum sizce bu sistemi alırsam örneğin anakart ve işlemci uyumsuzluğu yaşar mıyım veya oyunlarda donma kasma gibi durumlar. Full Çözünürlük maximum seviyede Bu sistem ile oynayabilir miyim?

Ya da 650-700 TL gibi bir fiyata daha iyi ekran kartı önerebilecek var mı?

Sonuç olarak asus gtx 660 ti DCII alıyorum sizce bu sistemi alırsam örneğin anakart ve işlemci uyumsuzluğu yaşarmıyım ? Veya oyunlarda donma kasma gibi durumlar. Full Çözünürlük maximum seviyede Bu sistemle oynayabilirmiyim ?

Yada 650-700 Tl gibi bir fiyata daha iyi ekran kartı önerebilecek varmı ?

Birader 660 Ti yok maximum oynar mıyım diyorsun. Canavar gibi sistem toplamış arkadaşlar, daha neyin kafasındasın? Kusura bakma.

GTX 660 Ti piyasadaki bütün oyunları oynatıyor. Ben HD 7870 kullanıyorum üste bir de DirectCU II ile OC yaptığım zaman oynatamadığım oyun yok! Ki GTX 660 Ti HD 7870'den 8 FPS gibi tahminimce daha iyi performans gösteriyor, bir de OC yaparsın açamayacağı oyun yok. Zaten OC'suz da açamayacağı oyun yok.

mevsres'in dediği gibi fazla FPS farkı yok.

BF3-1920.png

BF3-2560.png

GTX 660 Ti piyasadaki bütün oyunları oynatıyor. Ben HD 7870 kullanıyorum üste bir de DirectCU II ile OC yaptığım zaman oynatamadığım oyun yok! Ki GTX 660 Ti HD 7870'den 8 FPS gibi tahminimce daha iyi performans gösteriyor, bir de OC yaparsın açamayacağı oyun yok. Zaten OC'suz da açamayacağı oyun yok.

OC yapmayı bilmediğim için hangisini tercih etmeliyim ?

HD7870 mi yoksa GTX 660 Ti mi ?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı