1800 TL civarı müzik-oyun için kulak üstü kulaklık önerisi

1800 TL civarı müzik ve oyun için kulak üstü kulaklık arıyorum. Rekabetçi oyun çok çok az oynuyorum. Ben 2 kulaklık alayım diye düşünüyorum çünkü bu fiyatlarda kablosuz kulaklıktan güzel oyun performansı alamayacağımi düşünüyorum.

Benim düşündüğüm şu kulaklık ve 1100 TL civarı kablosuz muzik vs. için başka bir kulaklık. Sizin görüşlerinize göre de tek kulaklık veya çift kulaklıkta olabilir.

Hem kablolu hem kablosuz kullanılabilen modeller de var, 2000 TL altı varsa o modellere de bakabilirsiniz.

Neymiş bendeki sorun anlatta bilelim hemşo neden ses çıkmıyor bu kulaklıktan uzman arkadaşım bizi o derin bilgi birikiminle aydınlat
Al da izle kulaklarının pası silinsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Al da izle kulaklarının pası silinsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şair bu şiirde ne anlatmak istiyor

Arada kulladığın ASUS ne onu söylesen çok enteresan bir insansın buradan 2 kelime yazmayı üşeniyorsun YouTube'a video atıp bana göndermeye üşenmiyosun bir de hemşerimsin gerçi şaşmamak lazım bizim memlekette pek normal adam yok

Son düzenleme:
Şair bu şiirde ne anlatmak istiyor

Arada kulladığın ASUS ne onu söylesen çok enteresan bir insansın buradan 2 kelime yazmayı üşeniyorsun YouTube'a video atıp bana göndermeye üşenmiyosun bir de hemşerimsin gerçi şaşmamak lazım bizim memlekette pek normal adam yok
Sen neredensin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı