1800 TL klavye önerisi

Bütçe
1800

Brvortex

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugün bulunduğum konumdaki büyük bir Teknosa şubesine uğrayıp mekanik klavye alacağım. Şubede bulunan belli başlı ürünler var. HP Omen encoder, Razer Ornata V3 X ve SteelSeries Apex 3 ürünleri gözüme kestirdiklerim arasında. Bunlardan tavsiye ettiğiniz veya varsa almamı önerdiğiniz ürünleri iletirseniz çok sevinirim.

Not: Bütçeyi 2500 TL olarak güncelledim.

Son düzenleme:
Bugün bulunduğum konumdaki büyük bir Teknosa şubesine uğrayıp mekanik klavye alacağım. Şubede bulunan belli başlı ürünler var. HP Omen encoder, Razer Ornata V3 X ve SteelSeries Apex 3 ürünleri gözüme kestirdiklerim arasında. Bunlardan tavsiye ettiğiniz veya varsa almamı önerdiğiniz ürünleri iletirseniz çok sevinirim.

Mağazadan almak zorunlu mu yani internet/yurtdışından alışveriş yapabilirmisiniz?

Ornata V3 X ve Apex 3 TKL modelleri mekanik değil membrane, aralarında bir tek Omen Encoder mekanik. Bu bütçede mağazadan almak yerine internetten almak daha mantıklı olur;

Bütçe 2500 olarak güncellendi ise buna bakabilirsin.
Ucuza kapatıp 1800 TL’ye Omen Encoder almış olsam bu attığınız klavyeyi almadığım için pişman olup geceler boyunca ağlar mıyım? Farkını çok bilmediğim için cahilliğimden dolayı linç etmeyin lütfen.

Ucuza kapatıp 1800 TL’ye Omen Encoder almış olsam bu attığınız klavyeyi almadığım için pişman olup geceler boyunca ağlar mıyım? Farkını çok bilmediğim için cahilliğimden dolayı linç etmeyin lütfen.
Bütçe varken al bence. Çok iyi klavyedir. Encoder da üzmez seni. Bu daha çok mutlu eder ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı