1800 TL kulaklık önerisi

2 ay önce BlackShark V2 aldırdı bu forum bana çok da memmunum.

Dün akşam mağazadan gittim aldım gece kullandım oyunlarda müzikte bir sıkıntı yok ama Discord sıkıntılı sanırım biri konuşmaya başladığında parazit sesi geliyor 1 saniye sizde de öyle bir durum var mı ikinci sorum THX'te sesler çok boğuklaşıyor direk kapatmak zorunda kalıyorum bir ayarı falan mı var.

Dün akşam mağazadan gittim aldım gece kullandım oyunlarda müzikte bir sıkıntı yok ama Discord sıkıntılı sanırım biri konuşmaya başladığında parazit sesi geliyor 1 saniye sizde de öyle bir durum var mı ikinci sorum THX'te sesler çok boğuklaşıyor direk kapatmak zorunda kalıyorum bir ayarı falan mı var.
Discort hic denemedim ama thx ayarları internetde mevcut ben valorant ı thx siz kullanıyorum müzik vs diğer oyunlarda thx game mod

THX sanırım bir tık daha gelişmiş tam emin olmamakla birlikte extra kendi ayarlarını yapabiliyorsun 7.1'i bir tık daha ileriye taşıyor diye düşünüyorum.

7.1 ile güzel müzik dinleniyor mu? Ben müziği çok dinliyorum. Bir de 7.1 ile THX aynı mı yoksa farklı mı?

Müzikte en sevdiğim bölümler bass dır. Beni tatmin etti zaten bass yüksekltip açabiliryorsun programını indirince extra kendi sevdiğin tarzda ayar yapabilirsin.

Geri
Yukarı