1800 TL Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

R 9 380 x daha performanslı fakat o güç kaynağı yeterli değil. en az 550 watt güç kaynağı bul hangisi ucuzsa onu al. Bir de Toshiba alma WD veya Seagate al. Zalman Z 3 plus kasası var beraberinde 600 watt güç kaynağı geliyor. Onu alabilirsin bütçene sığdırabilir isen.

Teşekkür ederim hepinize

Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim sonunda düzmeye karar verdiğim sistem bu siz yinede görüşlerinizi sunarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    39,7 KB · Görüntüleme: 240
Kardesim kurdugun sistem hemen hemen benimki ile ayni diyebilirim. Haziranin 15 inde bende su sistemi diziyorum allah izin verirse butcemiz seninle ayni

Intel i3 6100 islemci

Msi b150m Bazooka anakart

Kingston hyperx 2x8 gb 2133 mhz ddr4 16 gb ram

Msi r7 380 4gb gddr5 ekran karti

Zalman r1 600w psu kasa

120 gb kingston hyperx ssd

Seagate barracuda 1tb hdd

Ve ek olarak monitor

Asus v22s9ha 21.5 monitor

2500 kusur yapiyor monitor icinde ramler haric herseyi vatandan alacam sanada bu sistemi tavsiye ederim

Kardesim kurdugun sistem hemen hemen benimki ile ayni diyebilirim. Haziranin 15 inde bende su sistemi diziyorum allah izin verirse butcemiz seninle ayni

Intel i3 6100 islemci

Msi b150m Bazooka anakart

Kingston hyperx 2x8 gb 2133 mhz ddr4 16 gb ram

Msi r7 380 4gb gddr5 ekran karti

Zalman r1 600w psu kasa

120 gb kingston hyperx ssd

Seagate barracuda 1tb hdd

Ve ek olarak monitor

Asus v22s9ha 21.5 monitor

2500 kusur yapiyor monitor icinde ramler haric herseyi vatandan alacam sanada bu sistemi tavsiye ederim

Kardeşim iyiymiş inşallah dizersin.

Arkadaşlar ayrıca benim en son attığım sistem yeni nesil oyunları açar mı gta 5 hangi ayarlarda kaç fps verir şimdiden teşekkürler .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı