1800 TL Oyun Sistemi Toplama

DeathHorseman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sonunda 10 yıllık bilgisayarımdan kurtuluyorum. Seneye upgrade etmek üzere bir sistem topladım, bu konuda acemiyim. Eksikleri ya da parçaları arasındaki uyumsuzlukları söylerseniz sevinirim. Bir de başka bir sistem tavsiye ederseniz lütfen güncel fiyatları verirseniz iyi olur çünkü bu haftasonu almayı düşünüyorum. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

2015-04-22 17_19_02-VATAN BİLGİSAYAR - Türkiye'nin Teknoloji Hiperstore'u.png

Seneye upgrade edecekseniz sistem güzel. Seneye ekran kartını upgrade edersiniz olur biter. Bir de Fx-6300 yerine 8320 alabilirseniz daha iyi olur. Çünkü seneye kadar neyin ne olacağı bilinmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seneye upgrade edecekseniz sistem güzel. Seneye ekran kartını upgrade edersiniz olur biter. Bir de Fx-6300 yerine 8230 alabilirseniz daha iyi olur. Çünkü seneye kadar neyin ne olacağı bilinmiyor.
Hocam görüşlerinizi belirttiğiniz için çok teşekkür ederim işlemciyi değiştirmeye çalışacağım.

İşlemciyi İ3 4160,anakartı Asus H81M-PLUS,Ekran kartını ise Asus GTX 750 Ti Strix Edition almak çok daha iyi bir seçim olucaktır.

İşlemciyi İ3 4160,anakartı Asus H81M-PLUS,Ekran kartını ise Asus GTX 750 Ti Strix Edition almak çok daha iyi bir seçim olucaktır.
Hocam senin dediğin değişiklikleri yapmaya karar verdim GTX 750 Ti, R7 265'e çok yakın bir kart gibi gözüküyor. Peki GTX 750 Ti alırsam, güç kaynağını 600w yerine ne kadar düşük alabilirim?

İşlemciyi i3 4160 alıp, ekran kartı olarak GTX750Ti almalısın. Nvidia kartlarının çoğuna 600W yeteceği için 600W 80+ kaliteli bir PSU yeterli olacaktır. Anakart biraz fazla durmuş, i3 4160 alacaksan O.C yapamayacaksın zaten, o yüzden 'H87' model anakartlara bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı