1800 TL R7 360 sistem toplama

Arkadaşkar şimdi render ve oyun içi kayıt alırken nvidia mı amd ekran kartı şeçilmeli benim kafam karıştı...(n)
Kardeşim oyun olarak ne oynıyacaksın. Çok merak ettim. Nvida hem oyun hem render içim daha iyi. Amd ise sırf oyun oynıyacaklar için iyi. Eğer burda ben minecraft oynayıp youtube 2 tane minecraft yükleyip youtuber olucam dersen. Boşuna kürek çekiyorsun. Eğer 2 tane oraya saçma sapan video koyup. Başka kanallarda "Minecraft çekiyorum herkes gibi. Kanalıma abone olursanız sevinirim" diyeceksen hiç uğraşma. Otur evinde oyununu oyna. O zaman amd al. Ama gidip ciddi işlere girişeceksen renderda. Nvida alman daha mantıklı olucakdır.

@Egehan Orçun @Dessa g4400 işlemciyi biraz araştırdım sanırım i3 düzeyinde performans veriyor. Peki bu işlemci oc oluyor mu vaya oc olan versiyonu var mı?
Z170 yongalı anakartlarda oc oluyor lakin o tip bir anakart enaz 400 tl. Bu yüzden o işlemciyi alırken bunu düşünerek alın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı