1800 TL sistem tavsiyesi

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
PUBG Mobile ve CS:GO oyunları oynanacak sadece kasa arıyorum. 1800 TL bütçe ile almak mümkün mü? Fiyat daha fazla çıkılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile ve CS:GO oyunları oynanacak sadece kasa arıyorum. 1800 TL bütçe ile almak mümkün mü? Fiyat daha fazla çıkılmıyor.
Sadece dediğin oyunları oynayacak bir sistem kurulur ama ileriye dönük bir şey olmaz. İlerde güncellim şunu eklim filan dersen sıkıntı olur hocam

1826 TL
RAM'in 2 adet (2x4) seçilmiş olmasına dikkat et

Son düzenleme:

İleri de sisteme yükseltme yapmayacağinizi varsayarak sunlari topladim
Gigabyte A320M S2H 450TL.
R3 2200G 700TL.
Hyper X Fury 4 GB 2666MHz (2 tane) 350TL.
Seagate 500GB 7200RPM HDD 150TL.
Aerocool VX Plus 400W 200TL.
Aerocool Tomahawk akrilik yan panel 2 fanli kasa 250TL.
2100TL oldu ugraştim fakat minimum bu PSU'yu ve kasayi cok dandik almak istemedim ilerde sisteme zarar gelmesin diye Dual Channel RAM'ler Ryzen islemcilerin performansini 30 40 FPS kadar arttiriyor bu yuzden 2.4 RAM tercih ettim SSD alamadim cunku butce dusuk lukse kacar kaliteli bir HDD koydum bu sistemle GTA 5'i Low ayarlarda akici oynayabilirsiniz sistem ileriye donuk degil onu belirteyim ekran karti alincaksa PSU yukseltilmeli RAM alincaksa 2.4 RAM sorun yani ileriye donuk cok bir sey beklemeyin.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı