1800 TL sistem toplama

Tekin001

Hectopat
Daha fazla  
Ben 1800 TL'ye kasa toplatmak istiyorum. GTA 5 gibi ust duzey oyunlari low-med'de 60FPS'te acsa bana yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok rahatlıkla oynarsınız

Hocam size şöyle bir sistem önerebilirim eminim bu sistem bu fiyata en iyi sistem olmuştur. Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - OEM - Ekran Kartı gibi sitelerden daha ucuza da alabilirsin. Vatanda hafta sonu indirimlerini yakalayarak daha uzuza getirebilirsiniz. Bu sisteme ben ssd kesinlikle şart diyorum kesinlikle bir şekilde ssd almalısınız.
Screenshot_2016-01-26-10-44-21.png

Çok rahatlıkla oynarsınız

Hocam size şöyle bir sistem önerebilirim eminim bu sistem bu fiyata en iyi sistem olmuştur. Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - OEM - Ekran Kartı gibi sitelerden daha ucuza da alabilirsin. Vatanda hafta sonu indirimlerini yakalayarak daha uzuza getirebilirsiniz. Bu sisteme ben ssd kesinlikle şart diyorum kesinlikle bir şekilde ssd almalısınız.Eki Görüntüle 134918
Ssd pahali olmaz mi bir de i3 yerine amd bir islemci daha iyi olmaz mi cunku amd daha ucuz diye biliyorum amd nin i5 e es deger bir islemcisi

Ben pek anlamiyorum ama jaroxjamaica nin kurdugu kasa cok hosuma gitti

Oyun sistemi istiyorsan X4 860K'lı sistem gayet yeterlidir. Fakat ileride güncellerim dersen i3 6100 toplamanı tavsiye ederim ama bu sefer de ekran kartından kısmak zorunda kalacaksın. Dolayısıyla bu da FPS kaybı demektir. Zira Intel toplarsan R9 380 gibi bir nimetten mahrum kalacaksın. Eğer 750Ti beni idare eder dersen tercihin Skylake'den yana olmalı. İyi forumlar.

Ssd pahali olmaz mi bir de i3 yerine amd bir islemci daha iyi olmaz mi cunku amd daha ucuz diye biliyorum amd nin i5 e es deger bir islemcisi

Ben pek anlamiyorum ama jaroxjamaica nin kurdugu kasa cok hosuma gitti
Siz istediğinizi tercih edebilirsiniz ben şunu diyeyim ddr4 sistem çok yeni ve ilerde ddr3 ten eser kalmayacak nasıl ki şimdi ddr2 den eser yok GTX 750 Tİ ye gelecek olursak ülkemizin şartları altında bakılacak olursak GTX 750 Tİ ekran kartını isteyen milyonlarca insan var çoğumuzun babası asgari ücretle çalışıyor. Kasayı daha güzel modellerle değiştirebilirsiniz ben sade diye bu kasayı seçtim. Steamın donanım anketine bakacak olursak en fazla intel hd graphics olduğnu göreceksiniz. Zaten Türkiye'nin çoğu torrent gibi sitelerden oyunlarını indiriyor...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı