1800 TL Telefon Önerisi

poyqraz

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Telefon almam gerekiyor ve uzun zamandır araştırıyorum.
Marka telefon falan önceliğim değil, F/P olması önemli. Kamerayı aktif olarak kullanan biriyim. Oyun oynayan birisi değilim.
Bütçem 1800 TL. Ne alabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. (Samsung istemiyorum)

Şu ana kadar bunlar üzerinde yoğunlaştım.
- Meizu Note 8 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) Fiyatı

- Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı

- Huawei Y6 2019 32 GB (Huawei Türkiye Garantili) Fiyatı

Son düzenleme:
Redmi Note 6 Pro kullanıyorum ve kamerasından gayet memnunum. Özellikle portre modu "telefonu güncellemezseniz" çok güzel çalışıyor. Makro çekimlerde de gayet başarılı.

Note 6 Pro aldım ben de. Mavisi özellikle çok güzel.

Redmi Note 6 Pro kullanıyorum ve kamerasından gayet memnunum. Özellikle portre modu "telefonu güncellemezseniz" çok güzel çalışıyor. Makro çekimlerde de gayet başarılı.
Hocam ben güncelledim. Önceki güncellemeye dönmek mantıklı olur mu? Kameraya da dikkat etmemiştim açıkçası güncelleme öncesi - sonrası. Sanırım önceki sürümde 4.5G desteği yok.

Bütçemi 1800 TL olarak belirtmek isterim an itibarı ile ne önerebilirsiniz şuan hocam ?

Note 6 Pro aldım ben de. Mavisi özellikle çok güzel.

Hocam ben güncelledim. Önceki güncellemeye dönmek mantıklı olur mu? Kameraya da dikkat etmemiştim açıkçası güncelleme öncesi - sonrası. Sanırım önceki sürümde 4.5G desteği yok.
4.5G desteği hakkında yorum yapamayacağım. Çünkü hala 4.5G destekli hat almadım :) Ama forumlardan gördüğüm kadarıyla önceki sürümlerde 4.5G yerine 4G yazıyor sadece. Kamera kısmında ise güncellemeler sonrası gece çekimleri ciddi manada kötüleşti. Ayrıca pili de çok harcıyor cihaz. Ben bu yüzden V10.2.1.0'da kullanıyorum cihazı.
Bütçemi 1800 TL olarak belirtmek isterim an itibarı ile ne önerebilirsiniz şuan hocam ?
Meizu Note 9, Meizu X8, Mi 8 Lite, Redmi Note 7 önerebilirim. Bunların arasından en dengeli cihaz Meizu Note 9'dur. Fakat malzeme kalitesi, yazılım açısından sıkıntılar çıkarabilir. Meizu istemem derseniz Mi 8 Lite öneririm. Pili her ne kadar mükemmel olmasa da günlük kullanımda günü kurtarır diye düşünüyorum. Ayrıca Redmi Note 7'ye göre daha iyi kameraya sahip olması da cabası. Bir de Redmi Note 7'de Ghost Screen problemleri olduğuna çok sık rastladım. Araştırmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı