1800 TL Telefon Tavsiyesi

Şık ve küçük bir telefon isterseniz Xperia Z3, Büyük ve güzel ekran isterseniz Note 4 öneririm. Merak etmeyin artık Samsung'da o hantal arayüz yok, yerine ferah bir tane geldi. İkisinin performansı aynı ikisi de güzel ikisinde de 3 GB RAM var birinde Snapdragon 801AC birinde 805 var. Bana sorarsan ben şahsen Z3 tercih ederdim metal çerçeve ve suya dayanıklılığı ile daha dayanıklı ve daha şık. Kamerası da Note 4 ten 4 MP daha iyi. Büyük ve güzel ekran isterseniz Note 4, şık küçük ve dayanıklı, ama yine de yeterli ve güzel bir telefon istiyorsanız Z3.

100 tl kadar ekleyebilirseniz Galaxy S6 almanızı tavsiye ederim. Yok derseniz Xperia M5 almanızı öneririm.

Arkadaşlar 1500 ile 1800 TL arası Android bir telefon önerir misiniz ?
Kardeş ben bugün Galaxy S6 aldım. Aslında mağazaya ilk gittiğimde LG G4 ve Galaxy S6 arasında kalmıştım ama ben tercihimi S6'dan yana kullandım. Sebebiyse S6'da hem parmak izi okuyucu var, kameralar zaten aynı, S6'da ayrıca hızlı şarj özelliği var, oyunlarda falan Android'in en iyisi S6 zaten ve tasarım olarak da daha çok hoşuma gitti. Vatan'dan 1800'e buldum en ucuz ordaydı ve Gold rengini aldım. Şarjını bitirdim ve 1 saat önce şarja taktım inanır mısın 1 saatte şarjı doldu :D Ayrıca Samsung diye alırken biraz tereddütte kalmıştım ama harbi adamlar yapmış bu sefer on numara cihaz. Sonu. olarak kesinlikle LG G4 ve S6'ya bak derim ama ben olsam yine S6 alırdım. Hayırlı olsun şimdiden :)

Z3 hiçbir teknoloji mağazasında yok
SONY XPERIA Z3 AKILLI TELEFON SIYAH VATAN BILGISAYAR bu ne kardeş?

Kardeş ben bugün Galaxy S6 aldım. Aslında mağazaya ilk gittiğimde LG G4 ve Galaxy S6 arasında kalmıştım ama ben tercihimi S6'dan yana kullandım. Sebebiyse S6'da hem parmak izi okuyucu var, kameralar zaten aynı, S6'da ayrıca hızlı şarj özelliği var, oyunlarda falan Android'in en iyisi S6 zaten ve tasarım olarak da daha çok hoşuma gitti. Vatan'dan 1800'e buldum en ucuz ordaydı ve Gold rengini aldım. Şarjını bitirdim ve 1 saat önce şarja taktım inanır mısın 1 saatte şarjı doldu :D Ayrıca Samsung diye alırken biraz tereddütte kalmıştım ama harbi adamlar yapmış bu sefer on numara cihaz. Sonu. olarak kesinlikle LG G4 ve S6'ya bak derim ama ben olsam yine S6 alırdım. Hayırlı olsun şimdiden :)
Seni başka konuda da görmüştüm. Demek S6 aldın ha? Hayırlı olsun (y) ama araştırmadan alman kötü olmuş özellik açısından aynı olsa da G4 ün kamerası S6 dan kat kat iyi. Çünkü G4 ün kamerasında daha fazla özellik var :) tasarımı konusunda haklısın ne diyeyim S6 G4 ten güzel gözüküyor. Parmak izi sensörlü olması da ayrı bir artı. Neyse burayı meşgul etmeyelim hayırlı olsun diyip bitireyim :)

Az daha ekleyip z5 almak kesinlikle en iyi tercih olacaktır. Note 4 ne yazıkki touchwiz in azizliğine uğramıştır. Açık uygulamalara geçerken kasınca insanın küfredesi geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı