1800 TL’ye i5-4460 ve GTX 750 Ti sistem alınır mı?

frtzngn6565

Femtopat
i5 4460, ASUS GTX 750 Ti, 12 GB RAM DDR3 1600 MHz, 400W PSU, 1 TB HDD ve 240 GB SSD.
Arkadaşlar, adam 1800 TL’ye bırakırım diyor. Sizce alayım mı? Fiyatı uygun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dönemde gayet iyi olduğunu düşünüyorum. 1TB HDD ve SSD 500-600 lira zaten.

Açıkçası ben fazla uygun olmadığını düşünüyorum böyle bir sistem toplanabilir ekran kartı işlemci güç kaynağı falan çok daha iyi.

2096 TL. Uzay montaj kullanırsınız bir süre daha sonra ikinci elden bir kasa alırsınız, bütçenizi fazla zorlamaya gerek yok ama 1800 TL'ye alacağınız sistem yerine 2096 TL'ye bu sistemi almanız çok daha mantıklı olacaktır.

Açıkçası ben fazla uygun olmadığını düşünüyorum böyle bir sistem toplanabilir ekran kartı işlemci güç kaynağı falan çok daha iyi.

2096 TL. Uzay montaj kullanırsınız bir süre daha sonra ikinci elden bir kasa alırsınız, bütçenizi fazla zorlamaya gerek yok ama 1800 TL'ye alacağınız sistem yerine 2096 TL'ye bu sistemi almanız çok daha mantıklı olacaktır.
Bana uzay montaj mükemmel geliyor kasa yokken, ama tertipli olmak lazım kablolar falan düzgün olunca güzel bir makine çıkıyor ortaya :D.

Meh kelimesinin vücut bulmuş hali bu sistem. Eğer toplamakla uğraşacaksan çok daha iyisini yaparsın ama uğraşamam dersen al gitsin. PSU falan yazılmamış umarım iyi bir şeydir. Bu arada yanlış hatırlamıyorsam bütçeni biraz daha zorlarsan Vega sistem toplarsın. En azından 2 hafta önce öyleydi şu an nasıldır bilmem.

Geri
Yukarı