1800 TL'ye Metin 2 ve AutoCAD için laptop önerisi

Acer A315-42 AMD Ryzen 5 3500U 4GB 256GB SSD Linux Radeon Fiyatı
Kardeşim bu anca autocad açar mt2 kesin açar ama önerim 2x8 ram alman olur aliexpress crucial 2666mhz ram al 226tl sonradan 1 tane daha al (ekonomik duruma göre aynı anda 2x8 de yapabilirsin) toplamda 16gb çift kanal ram'in olur herşeyi yapabilirsin bu tür bi laptopta ama eyer 2000tl dersen sadece sana illet olacak nefret ettirecek bir laptop alırsın.

Ramler
Metin 2 ve AutoCAD açması yeterli, önerileriniz için teşekkürler.
2200u ve radeon 535 ekran kartı 2300tl ama autocad açarmı bilmem ama en azından 4gb ram alabilirsin aliexpress'ten

Son düzenleme:
Acer A315-42 AMD Ryzen 5 3500U 4GB 256GB SSD Linux Radeon Fiyatı
Kardeşim bu anca autocad açar mt2 kesin açar ama önerim 2x8 ram alman olur aliexpress crucial 2666mhz ram al 226tl sonradan 1 tane daha al (ekonomik duruma göre aynı anda 2x8 de yapabilirsin) toplamda 16gb çift kanal ram'in olur herşeyi yapabilirsin bu tür bi laptopta ama eyer 2000tl dersen sadece sana illet olacak nefret ettirecek bir laptop alırsın.

Ramler

2200u ve radeon 535 ekran kartı 2300tl ama autocad açarmı bilmem ama en azından 4gb ram alabilirsin
Amd mt2de sorun oluyor sanırım birde
aliexpress çok geç gelir.

Amd mt2de sorun oluyor sanırım birde
aliexpress çok geç gelir.
Amd'nin m2 de problem yaşattığını ilk defa senden duyuyorum eskiden bizde oynardık abi kardeş çift çekirdek athlon işlemcide ve problem yaşatmadı.
Aliexpress bekletiyor ama gidip 400tlye 8gb 2666mhz ram almak yerine 226tlye aliexpress'ten almak daha mantıklı sonuçta burada 150tl yi aşkın bir paradan bahsediyoruz. Tabi bunlar benim fikrim senin nasıl bir aciliyetin olduğu bilemiyorum eyer okul açısından acil ise tabikide türkiyeden almak mantıklı.
Bu arada şunuda belirtmek isterimki mt2 işlemci ve ram tüketen bir oyundur eyer masa üstünde aynı anda 4-6 m2 panelini açıp oynayacaksan laptopta şarj a takılı bir şekilde bunu yapabilirsin

Son düzenleme:
Bilgisayar işinden anlayan 1 2 arkadaşım var güvenilir onlara dedim şimdi bakalım inşallah düzgün biseler bulurum. Bu arada tavsiyelerin için teşekkür ederim iyi geceler.
Ozelden ulaşabileceğim biryer varmı facebook ınstagram gibi bir-kac tane laptop var
2. El gtx950m ekran kartlı 8gb ramli laptoplar bulmak mümkün bencede mantıklı bir hareket olur senin için :)
Typ-c 3.1 var
Nvidia gt940mx ekran kartı
I5 2.5 ghz
8 gb ram ddr4
Ekran kartı paylaşımsız 2 gb
Chipseti gt940mx
2200 lira diyor uygun mu sizce?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı