1800 TL'ye oyuncu koltuğu tavsiyesi

Bütçe
1600-1800

Hurricane12

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba bir oyuncu koltuğu arıyorum ama bana uygun bir marka veya model seçemedim ve çok kararsızım. Tüm markaların modelleri birbiriyle aynı. Hangi koltuğu almalıyım? Bütçem 1600-1800 TL.

Hafta sonu xDrive Fırtına aldım cidden çok iyi. 15'li almaya gitmiştim iyi ki internetten değil de yerinden almaya gitmişim çünkü 15'li çok ufak ve rahat değil. 1.80 - 75 kiloyum. Sonra fırtına ve akıncı vardı onları test ettim ve fırtına modelini aldım. Normal eski nesil sandalye vardı onda 1 saat sonra bel ağrısı vb bütün ağrılar başlıyordu. Bunda 2 gündür üstünden inmedim hiç ağrı olmadı. Benim kullanımıma göre ideal koltuk bu oldu, çok memnun kaldım. İmkanın varsa test edip kendine göre olanı al.

Hawk kumaş koltuk.

Hafta sonu xDrive fırtına aldım cidden çok iyi. 15'li almaya gitmiştim iyi ki internetten değil de yerinden almaya gitmişim çünkü 15'li çok ufak ve rahat değil. 1.80 - 75 kiloyum. Sonra fırtına ve akıncı vardı onları test ettim ve fırtına modelini aldım. Normal eski nesil sandalye vardı onda 1 saat sonra bel ağrısı vb bütün ağrılar başlıyordu. Bunda 2 gündür üstünden inmedim hiç ağrı olmadı. Benim kullanımıma göre ideal koltuk bu oldu, çok memnun kaldım. İmkanın varsa test edip kendine göre olanı al.

Şu anda yurtdışındayım 2 hafta Türkiye'ye geri dönemeyeceğim o yüzden gidip deneme ihtimalim yok.

Hawk kumaş koltuğu video oyunda gördüm memnum gibi göründü ama uzun süre kullanımda kaşıntı terleme yapar mı?

Şu anda yurtdışındayım 2 hafta Türkiye'ye geri dönemeyeceğim o yüzden gidip deneme ihtimalim yok.

Hawk kumaş koltuğu video oyunda gördüm memnum gibi göründü ama uzun süre kullanımda kaşıntı terleme yapar mı?

Hawk kumaş koltuğumun kargosu bugün geldi kutuyu açıp bir sorun var mı diye baktım tertemizdi güzel gözüküyor çok inceleme videosu izledim ve "elraenn" nickli yayıncının önermesiyle indirim koduyla aldım. Biraz incelediğimde güzel duruyordu fakat tamamen test etme şansım olmadı. Geçen hafta ev taşımıştık mobilya sipariş ettim henüz gelmedi geldiği günle beraber kurmak istedim. Birkaç video aratıp aklınızda bir fikir oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Not: Bu koltuğu almadan öncede bir kumaş koltuk kullanıyordum bende hiç bir kaşıntı terleme yapmadı fakat sizi bilemem belki farklılık gösterebilir ama sonuçta kumaştan bahsediyoruz günlük hayatta sürekli kullandığımız bir şey.

Hawk kumaş koltuğumun kargosu bugün geldi kutuyu açıp bir sorun var mı diye baktım tertemizdi güzel gözüküyor çok inceleme videosu izledim ve "elraenn" nickli yayıncının önermesiyle indirim koduyla aldım. Biraz incelediğimde güzel duruyordu fakat tamamen test etme şansım olmadı. Geçen hafta ev taşımıştık mobilya sipariş ettim henüz gelmedi geldiği günle beraber kurmak istedim. Birkaç video aratıp aklınızda bir fikir oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Not: Bu koltuğu almadan önce de bir kumaş koltuk kullanıyordum bende hiçbir kaşıntı terleme yapmadı fakat sizi bilemem belki farklılık gösterebilir ama sonuçta kumaştan bahsediyoruz günlük hayatta sürekli kullandığımız bir şey.

Hawk oyuncu koltuğu aklıma yattı ama bir 1.620 TL'lik tamamen kumaş modeli var bir de 1.800 TL'lik deri ve kumaş kaplı modeli hangisi daha iyidir sizce.

Ben de Hawk önerebilirim.
@Hurricane12, ikisi de gayet iyi, hangisi aklınıza yatıyorsa onu alın.

Hawk oyuncu koltuğu aklıma yattı ama bir 1.620 TL'lik tamamen kumaş modeli var bir de 1.800 TL'lik deri ve kumaş kaplı modeli hangisi daha iyidir sizce.

Açıkçası size kalmış 2 koltukta aynı işi görüyor sonuçta. Eğer fikriniz kesinleştiyse indirim kodu kullanmanızı öneririm 50TL daha ucuza alıyorsunuz. Hawk bazı içerik üreticilerine ve yayıncılara sponsor oluyor ve o kişiler indirim kodu veriyor. Örneğin "rraene" bu kodu kullanarak ya da istediğiniz birisinin 50TL indirim yapıyorlar. 50TL çoğu kişi için umursamazlık olabilir fakat ben genede belirtmek istedim.

Ben de hawk önerebilirim.
@Hurricane12, ikisi de gayet iyi, hangisi aklınıza yatıyorsa onu alın.

Aralarında çok bir fark yok gibi deri-kumaş daha güzel duruyor gibi onu alacağım muhtemelen.
Açıkçası size kalmış 2 koltukta aynı işi görüyor sonuçta. Eğer fikriniz kesinleştiyse indirim kodu kullanmanızı öneririm 50TL daha ucuza alıyorsunuz. Hawk bazı içerik üreticilerine ve yayıncılara sponsor oluyor ve o kişiler indirim kodu veriyor. Örneğin "rraene" bu kodu kullanarak ya da istediğiniz birisinin 50TL indirim yapıyorlar. 50TL çoğu kişi için umursamazlık olabilir fakat ben gene de belirtmek istedim.

İndirim kodu olduğunu bilmiyordum sağ olasın deri-kumaş versiyonunu alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı