18000 TL hazır sistem önerisi

@408157 senin attığın IMOLA-4060 sistemini alacağım hangi 1TB SSD'yi önerirsin.
6 aydır Kingston NV2 kullanıyorum, bir sıkıntısı yok.

Ayrıca bence itopya çok özel indirimler olmadıkça hazır sistem alınacak bir site değil, çok daha fiyat performans sistemler olan mağazalar var.

6 aydır Kingston NV2 kullanıyorum, bir sıkıntısı yok.

Ayrıca bence itopya çok özel indirimler olmadıkça hazır sistem alınacak bir site değil, çok daha fiyat performans sistemler olan mağazalar var.
Hocam ben gaming genden sipariş ettim R5 5600 rtx 4060 sistem.

ben geç dönüş yaptım kusura bakma ama bence gaminggen yerine itopyayı tercih etmeliydin ben pek güvenmiyorum artık diğer sitelere
İtopyada güzel sistemler vardı ama benim sistem alıcağım gün hepsinin fiyatı 3-4k arttı.

@YAKOYAKO06 sistem için monitör önerirmisin bütçem 5k.

ben geç dönüş yaptım kusura bakma ama bence gaminggen yerine itopyayı tercih etmeliydin ben pek güvenmiyorum artık diğer sitelere
Hocam senin ne garip fikirlerin var ya. AMD de önermiyorsun gaming gen de önermiyorsun, gamingden aldım ben sistemi gayet sağlam.

İtopyada güzel sistemler vardı ama benim sistem alıcağım gün hepsinin fiyatı 3-4k arttı.

@YAKOYAKO06 sistem için monitör önerirmisin bütçem 5k.

Gigabyte tavsiye ederim, alternatifler de işinizi görür.

Son düzenleme:
Hocam senin ne garip fikirlerin var ya. AMD de önermiyorsun Gaming gen de önermiyorsun, Gaming'den aldım ben sistemi gayet sağlam.

Gigabyte tavsiye ederim, alternatifler de işinizi görür.

Bunun garip fikirle alakası yok gamingennin hiç mağazasını gördün mü bir yerde yüksek fiyatla ürün alıyorsun mağazası olmayan yere güvenir misin? 2. olarak AMD önermememin sebebi AMD kartlarını yapan kişiler kendi hataları olmasına rağmen hatalarını bulamayıp erkan kartlarında hep aynı hataların devam etmesi çok mu normal mesela WattMan hatası düzelme şansı yok her yolu dene yine aynı hatayı alacaksın.

Bunun garip fikirle alakası yok gamingennin hiç mağazasını gördün mü bir yerde yüksek fiyatla ürün alıyorsun mağazası olmayan yere güvenir misin? 2. olarak AMD önermememin sebebi AMD kartlarını yapan kişiler kendi hataları olmasına rağmen hatalarını bulamayıp erkan kartlarında hep aynı hataların devam etmesi çok mu normal mesela WattMan hatası düzelme şansı yok her yolu dene yine aynı hatayı alacaksın.

Gaming.Gen.TR'in İstanbul'da mağazası var.

Yeni konular

Geri
Yukarı