18000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
Maks. 17 - 20k aralığı.
Bu ilettiğim sizin ilettiğinize göre bir tık daha iyi midir ? 3050 Ekran kartı modelleri hakkında o kadar olumsuz yorumlar okudum ve videolar izledim ki direkt olarak bir ön yargı oldu ki videolarda da bariz bir şekilde belli ediyor. İşlemci de ise AMD karşıtı idim fakat bir rekabet olması gerekiyor onu bile s geçmiş durumdayım.

Oyun açısından 3060 tabii ki de kat kat önde hem VRAM hem performans olarak 3050'nin begenilmeme sebebi VRAM zaten. İşlemci olarak 5600h da idare edecektir Intel karşılığı 11400h.

Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim Asustan forumlar da o kadar soğuttular ki farklı bir marka olarak bir tek sizden bir bilgi alabildim. Eskiden arkadaşım Omen kullanıyordu sanırım bu modelde karar kılacak gibiyim. Son kez tabii fikrinizi almak isterim. Anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın tüm herkese de ayrı ayrı teşekkür ederim. Herkesin fikrine saygım var yanlış anlaşılma olmasın.

Asus güzel aslinda ama düşük butcedeki tuf serisi biraz sıkıntı hocam,omen güzeldir tercih edebilirsiniz dediğim gibi.

Geri
Yukarı